dodano: 2017-12-02 23:05:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Assassin's Creed: Origins - Poznaliśmy zawartość pierwszego patcha!

Autor: AnoX
Assassin's Creed: Origins - Poznaliśmy zawartość pierwszego patcha!
14°
2

Assassin's Creed: Origins cały czas nieźle się trzyma po premierze, a twórcy już podzielili się dokładniejszymi informacjami dotyczącymi aktualizacji.
 
Na początek warto odnotować, że deweloperzy chcą wprowadzić zupełnie nowy poziom trudności - Koszmar, który wraz ze skalowaniem się przeciwników mają sprawić, że zdecydowanie ciężej będzie się "tańczyć" z rywalami. 
 
Z ciekawych nowości znajdziemy chociażby tryb... Hordy! Tak, dobrze przeczytaliście, pojawi się możliwość walki z falami wrogów, którzy będą starali się nas jak najszybciej wyeliminować. 
 
Ponadto Ubisoft wprowadzi także Anubisa i Sobeka, którzy wykorzystując swoją boską moc będą starali się pokonać naszego Bajeka, który już w tym miesiącu stanie także do walki z Sekhmet (bogini wojny i zemsty)!
 
Rzecz jasna pojawi się jeszcze trochę nowości i kosmetyki, która z pewnością zostanie kupiona przez wielu graczy... Warto jednak zwrócić uwagę również na to, że już od pierwszych miesięcy twórcy starają się wprowadzać spore nowości, które z pewnością sprawią, że gracze na dłużej pozostaną z grą. 
 
Assassin's Creed: Origins zadebiutowało na PC, PS4 oraz XONE.
 

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-12-03 22:57:40

Wkońcu się ogarneli i wydali dobry tytuł na miarę sukcesu black flag. Patch skupia się na ciekawych zmianach. Oby nie zepsuli tytułu głupotami.

avatar TOM3K
dodano: 2017-12-03 16:16:11

Super sprawa. Te Egipskie klimaty po prostu bajka !

Reklama
Reklama