dodano: 2019-01-19 07:05:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Ace Combat 7: Skies Unknown zadebiutowało i zebrało niezłe oceny!

Autor: AnoX
Ace Combat 7: Skies Unknown zadebiutowało i zebrało niezłe oceny!
26°
0

Ace Combat 7: Skies Unknown ukazało się wczoraj na rynku, przy okazji zbierając sporo bardzo, bardzo dobrych ocen. Tak prezentuje się średnia pierwszych ocen.
 
Najnowsza produkcja Bandai Namco wczoraj oficjalnie zaliczyła swoją premierę także w Polsce, dzięki czemu fani lotnictwa już w tej chwili mogą cieszyć się zaciętymi powietrznymi pojedynkami. Tymczasem cała reszta może sprawdzić pierwsze oceny, dzięki którym wiemy na jakim poziomie jest to tytuł.
 
Skies Unknown może się pochwalić średnią ocen na poziomie 81/100 (za opencritic), dzięki czemu wiemy jak udana będzie to zabawa. Nowe Ace Combat, otrzymało także specjalną edycję kolekcjonerską, w ramach której znajdziemy grę, Przepustkę Sezonową (w niej 3 misje, 3 samoloty, ścieżka dźwiękowa), 40-centymetrowa figurka Arsenal Bird, fizyczny, 15-stronnicowy artbook, 3-centymetrowa przypinka z metalu oraz 2 naszywki Erusei i Usei. 
 
 
Średnia pierwszych ocen Ace Combat 7: Skies Unknown (za opencritic):
 
  • 90/100 - Digitally Downloaded, Press Start, TheSixthAxis, M3, GamingBolt, PC Invasion, God is a Geek,
  • 85/100 - Geek Culture Podcast, PlayStation Universe,
  • 80/100 - GameSkinny, GameSpew, CGMagazine, Metro GameCentral, GameSpot, Gadgets 360, Push Square, Everyeye.it, Game Informer,
  • 75/000 - PC Gamer, The Games Machine, WllPlayed, DualShockers,
  • 70/100 - Stevivor, PCGamesN,
  • 60/100 - Gamers Heroes, 
 

 
Seria udanie powraca na rynek, dzięki czemu gracze także na konsolach nowej/obecnej generacji w końcu mogą się cieszyć produkcją o nowoczesnych samolotach. Ace Combat znów wyznacza standardy i miejscu nadzieję, że tak już pozostanie. Choć rywalizacja też by się przydała :D
 
Ace Combat 7: Skies Unknown zaliczyło premierę 18 stycznia 2019 roku na PS4 i XB1. Wersja na PC ukaże się 1 lutego br.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama