dodano: 2020-08-03 23:40:02

Acer Predator Triton 500 z najnowszymi, ośmiordzeniowymi procesorami Intel Core Comet Lake-H! Co czeka nas w sierpniu?

Autor: AnoX
Acer Predator Triton 500 z najnowszymi, ośmiordzeniowymi procesorami Intel Core Comet Lake-H! Co czeka nas w sierpniu?
18°
0

Acer ogłosił, że ich najnowsze laptopy Acer Predator Triton 500 wyposażone zostaną z najnowsze procesory Intel Core Comet Lake-H. Na co je będzie stać?
 
Zana seria Triton 500 doceniona została na przestrzeni lat przez wielu graczy oraz dziennikarzy, a Acer nie chce zatrzymywać się na laurach i już prezentuje najnowsze modele, wykorzystujące najnowsze procesory Intel Core Comet Lake-H.
 
Na ten moment skorzystać możemy z modelu bazującego na procesorze Intel Core i7-10750H, posługującym się sześcioma rdzeniami i dwunastoma wątkami, natomiast w tym miesiącu zadebiutuje mocniejsza propozycja ośmioma rdzeniami oraz szesnastoma wątkami.
 
Intel Core i7-10875H względem i7-10750H wprowadza także większą ilość pamięci trzeciego poziomu (16 MB vs 12 MB) oraz aż 100 MHz wyższą częstotliwością w (tryb turbo).
 
Ogłoszono darmowy tryb wieloosobowy do Halo Infinite ze świetną płynnością oraz... możliwą Przepustką Bojową?
 
Wewnątrz znajdziemy kilka znanych i cenionych za działanie elementów w postaci karty sieciowej ze standardem Wi-Fi 6, wąsko-ramkową konstrukcję wokół panelu IPS z odświeżaniem 300 Hz oraz czasem reakcji wynoszącym dokładnie 3 ms.
 
Producent zadbał w tym wypadku o odpowiednie pokrycie przestrzeni barwowej palety sRGB, który w tym wypadku wynosi aż 100%, radując klientów świetną jakością ostateczną.
 
Acer nie zapomniał o niezawodnej technologii NVIDIA G-Sync odpowiedzialnej za płynność i trwałość obrazu, możliwość zamontowania maksymalnie 32 GB pamięci RAM, dwóch dysków SSD w znanym i cenionym formacie M.2, a to wszystko zamknięte w obudowie o grubości wynoszącej jedynie 17,9 mm przy wadze 2,1 kg.
 
Najnowsze laptopy Predator Triton 500 zakupimy w sierpniu 2020 roku w cenach rozpoczynających się od 8599 złotych.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama