dodano: 2022-05-14 10:10:01
PC

Activision ujawniło Project Aurora, Broken Ranks i King Arthur z aktualizacją, CoD Warzone z Godzillą i Kongiem - Krótkie Info

Activision ujawniło Project Aurora, Broken Ranks i King Arthur z aktualizacją, CoD Warzone z Godzillą i Kongiem - Krótkie Info
19°
0

Activision ujawniło Project Aurora, Broken Ranks i King Arthur z aktualizacją, CoD Warzone z Godzillą i Kongiem. Więcej w Krótkie Info!

Activision Blizzard zdecydowało się odpowiedź na pojawiające się plotki, ujawniając Project Aurora. Nowa inicjatywa ma na celu sprawdzenie, czy i w jakiej jakości gigant może przenieść rozgrywkę typu Battle Royale na urządzenia mobilne.

Więcej informacji (po angielsku!)

 

Węgierskie NeocoreGames zdradziło aktualizację The Chained God, koncentrującą się na ulepszeniu rozgrywki z ich ostatniej gry: King Arthur: Knight's Tale.

 

Madshot, nadciągająca roguelite'owa strzelanka doczekała się ogłoszenia daty startu Wczesnego Dostępu, którą został dzień 9 czerwca bieżącego roku.

 

Zapraszamy również do: Już dziś odbywała się premiera Evil Dead the Game, nowej kooperacyjnej strzelanki PVP/PVE

 

Lovecraft's Untold Stories 2 doczekało się smutnego ogłoszenia za strony 1C Entertainment i LLC Blini Games. Wydawca i twórcy zapowiedzi, że gra opóźni swoją premierę, debiutując w późniejszym okresie w 2022 roku.

 

11 maja oficjalnie wystartowało wydarzenie Operacja Monarch, czyli zderzenie światów Call of Duty Warzone oraz Kong vs. Godzilla.

 

A44 Games i Kepler Interactive zdecydowały się zaprezentować widzom Flintlock: The Siege of Dawn, prezentując kolejne zalety nadchodzącego RPG-a.

 

Zapoznaj się również z: Sonic 2: Szybki jak błyskawica, kontynuacja filmu bazującego na grach, z świetnym przyjęciem w kinach

 

Pierwszy kwartał 2022 roku okazał się niezły dla Live Motion Games, które zanotowało wzrost 24% przychodów ze sprzedaży swoich gier, na czele z Train Station Renovation oraz Car Trader Simulator.

 

Tennis Manager 2022 roku doczekał się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień... 17 maja 2022 rok. Tak to już za 3 dni, gdy wystartuje słynny turniej Roland-Garros.

 

Killer in the Cabin zadebiutowało na rynku, oferując detektywistyczne doświadczenie z odgrywaniem ról w iście horrrorowym stylu!

 

Przeczytaj też:

 

Broken Ranks doczekało się nowej aktualizacji, wprowadzającej nowego bossa, miejscówkę dla graczy na 40-poziomie oraz szereg dodatkowych atrakcji.

Jest to pierwszy boss od premiery, którego oddajemy w ręce naszych graczy. Chcemy, żeby rozgrywka na różnych poziomach postaci była jeszcze bardziej ekscytująca i angażująca, a to dopiero początek naszych planów. W tym roku mamy zamiar wprowadzić jeszcze kilka lokacji bossowych. - mówi założyciel studia, Krzysztof Danilewicz.

Poza instancją i questem, wprowadzamy szereg poprawek i usprawnień, na które szczególnie zwracali uwagę nasi gracze. Między innymi usprawniliśmy system dropu, dodajemy możliwość rozszerzania depozytów, w których można przechowywać przedmioty, a także wgrywamy całą masę drobnych zmian. - dodaje Danilewicz.

 

Way of the Hunter doczekał się nowego zwiastuna oraz zapowiedzi wersji pudełkowych, które mają zadebiutować w tym roku.

 

Kool2Play i EXOR Studios połączyły siły przy okazji Digital Dragons 202, oferując specjalny zestaw rabaty na pakiety Uragun i The Riftbreaker oraz Uragun i X-Morph: Defense, dostępny z 20% rabatem.

Etap wczesnego dostępu jest dla nas czasem, w którym chcemy skoncentrować się na działaniach mających bezpośredni wpływ na sprzedaż. Planujemy zarówno promocje Uraguna zgodnie z kalendarzem wydarzeń gamingowych, możliwościami jakie oferuje Steam, ale także działania z innymi twórcami w celu tworzenia atrakcyjnych ofert dla graczy. W pierwszej kolejności, wspólnie z EXOR Studios, przygotowaliśmy dwa zestawy Uragun z hitami szczecińskiego zespołu.  Jesteśmy przekonani o synergii łączącej nasze tytuły, która pozwoli na dotarcie do szerokiego grona nowych odbiorców – komentuje Marcin Marzęcki, prezes Kool2Play. 

Aktualizacja strategii sprzedażowej zakłada także dalsze kooperacje ze studiami, których tytuły pasują do naszej produkcji oraz przeprowadzenie indywidualnych promocji Uraguna. Zgodnie z rekomendacją platformy Steam pierwszą z nich planujemy jeszcze w czerwcu bieżącego roku. W oparciu o komentarze graczy i mediów planujemy również roadmapę rozwoju Uraguna, które zostanie zaprezentowana w czerwcu lub lipcu. Równolegle Kool2Play prowadzi rozmowy z potencjalnymi, zagranicznymi wydawcami Uraguna, którzy wyrazili zainteresowanie umieszczeniem jej w swoim portfolio –  dodaje prezes.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama