dodano: 2019-08-27 08:15:05
PCNSH

Alder's Blood tym razem z sukcesem na Kickstarterze!

Autor: AnoX
Alder's Blood tym razem z sukcesem na Kickstarterze!
0

Alder's Blood po raz drugi zagościło na Kickstarterze, tym razem jednak osiągając sukces i założony cel. Dostępne jest darmowe demo do sprawdzenia.
 
Polskie Shockworks Games tym razem ze wsparciem wydawniczym w postaci No Gravity Games, poradziło sobie na Kickstarterze, dzięki czemu możemy być pewni premiery gry na komputerach osobistych i Nintendo Switch.
 
Po zebraniu przeszło 12 tysięcy dolarów przyszedł czas na kolejne cele, w tym te związane z premierą produkcji na Xbox One oraz PlayStation 4. Będzie to z resztą nie lada zadanie, ponieważ mamy otrzymać przeszło 40 godzin, choć proponowana cena 89,99 złotych i dodatki z pewnością będą warte zgrzeszenia i chwycenia za portfel.
 
The White Door na pierwszym zwiastunie filmowym i z kartą na Steam
 
- Wszyscy jesteście niesamowici! Nie jestem pewien czy będę w stanie wam wystarczająco podziękować. To była długa i często niełatwa przygoda zarówno dla mnie jak i całego zespołu. Teraz wszyscy możemy się zgodzić, że było totalnie warto. Wszystko zaczyna się łączyć w całość, a doświadczenie jest “breathtaking” (żart zamierzony). Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękuję i do zobaczenia na łowach! - Powiedział Michał Bernat - Lead Developer, Shockworks Games.
 
W związku ze wspomnianym sukcesem twórcy przygotowali specjalne, darmowe demo do pobrania tu i tutaj. Pamiętajcie jednak, że jest ono dostępne jedynie przez ograniczony czas!
 
Alder's Blood ma się ukazać w trzecim lub czwartym kwartale 2019 roku na PC i NSH w cenie 89,99 złotych..
 
Strona kampanii na Kickstarterze
 
Karta na GOG-u
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama