dodano: 2020-06-20 16:35:02

All in! Games sp. z o.o. połączyło się z Setanta w wyniku czego powstała notowana na GPW spółka All in! Games S.A.!

Autor: AnoX
All in! Games sp. z o.o. połączyło się z Setanta w wyniku czego powstała notowana na GPW spółka All in! Games S.A.!
26°
0

Doszło do połączenia giełdowego spółek All in! Games sp. z o.o. i Setanta S.A., w wyniku czego na Giełdzie Papierów Wartościowych pojawił się mocny gracz.
 
Połączenie obu spółek zostało zakończone oficjalnie piastując nowy zarząd spółki, która obecnie będzie nosić na GPW nazwę All in! Games S.A.. Zabieg ten ma na celu zapewnienie rodzimego wydawcy i producentowi umocnienie pozycji rynkowej.
 
Efekty mają być widoczne podczas obecnych i przyszłych umów współpracy z zespołami deweloperskimi z Polski i z zagranicy. Już ocenie pod skrzydłami tego wydawnictwa znajduje się bardzo mocno wyczekiwany Ghostrunner, znajdujący się we Wczesnym Dostępie na Steam soulslike Arboria, po premierze jest już Fort Triumph, a przed nami są jeszcze premiery oryginalnego Metamorphosis, intrygującego alternatywną wizją Paradise Lost czy też opracowany przez samą spółkę All in! Games Red Wings Aces of the Sky.
 
W piątek oficjalnie powołano nowy Zarząd, w składzie którego po fuzji znaleźli się panowie Piotr Żygadło (Prezes Zarządu), Maciej Łaś (Wiceprezes Zarządu) oraz Łukasz Górski (Wiceprezes Zarządu). Kapitalizacja spółki na dzień 18 czerwca 2020 roku wyniosła 616 980 780 złotych.
 
Synergia spowoduje, że Setanta, dotychczas obecna na GPW, gdzie przeszła naturalnie w 2017 z NewConnect, zaprzestaje swojej międzynarodowej działalności w segmencie nieruchomości, przekształcając swoje zasoby i możliwości celem dalszego rozwoju All in! Games w segmencie produkcji i wydawania gier komputerowych
 
- To dla nas bardzo ważny krok, zamykający proces pozyskiwania funduszy od inwestorów, a zarazem spełnienie złożonej im obietnicy szybkiego przekształcenia naszego startupu w spółkę notowaną na głównym parkiecie GPW. Teraz, po zamknięciu tego procesu będziemy mogli w 100% skupić się na naszej działalności operacyjnej, co na pewno przełoży się na zadowolenie naszych akcjonariuszy. - powiedział Piotr Żygadło, CEO w All in!Games S.A.
 
- Plany są ambitne, a tempo prac intensywne. Pandemia koronawirusa nie ułatwia nam działalności, ale sprawne i szybkie przejście na pracę zdalną pozwoliło nam nie zmieniać terminów najważniejszych premier i kolejnych dat oddania gotowych materiałów przez producentów. - stwierdził Tomasz Majewski, Dyrektor ds. strategii  w All in! Games S.A.
 
All in! Games S.A. notowane jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama