dodano: 2021-03-17 16:00:01
PCSTR

Amalur na Switcha, okulary 6 Siege Ash Edition, Just Die Already także na konsole, Nanotale z datą premiery - Krótkie Info!

Autor: AnoX
Amalur na Switcha, okulary 6 Siege Ash Edition, Just Die Already także na konsole, Nanotale z datą premiery - Krótkie Info!
12°
0

Amalur na Switcha, okulary 6 Siege Ash Edition, Just Die Already także na konsole, Nanotale z datą premiery. Więcej w Krótkie Info!

THQ Nordic wypuściło wczoraj na Nintendo Switch grę Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, czyli odświeżone wydanie klasyka znajdującego się obecnie w nowych rękach.

 

Firma Gunnar Optiks zdecydowała się wypuścić nowy model swoich okularów dla graczy, związanych tym razem z postacią Ash do Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

 

Paradox Interactive ogłosił, że można do Crusader Kings III wprowadzono pierwszy DLC w postaci Nothern Lords Flavor Pack.

 

Zapoznaj się też z: The Walking Dead Survivors to nowa propozycja o zombie, skupiająca się na rywalizacji strategicznej PvP!

 

Just Die Already trafi niebawem na rynek, w tym samym czasie na PC-tach co na PS4, XB1 i NSH, zapewniając sporo humorystycznej zabawy.

 

House Flipper doczekał się wprowadzenia na konsole Sony i Microsoftu dodatek Garden Flipper, dzięki czemu możemy się pobawić z odświeżaniem ogrodów.

 

Undermine doczekało się ogłoszenia daty premiery wydania na PlayStation 4 oraz PlayStation 5, którą został dzień 30 marca 2021 roku.

 

Przeczytaj też: Cooler Master MasterFrame 700 to nowa, efektowna obudowa typu Open-Air dla największych wielbicieli podkręcania!

 

Eximius: Seize the Frontline trafiło na Steam, gdzie na komputerach osobistych możemy się zapoznać z nietypowym połączeniem strzelanki oraz RTS-a.

 

Milestone ogłosiło, że w kwietniu zorganizuje konkurs związany z edytorem map w Monster Energy Supercross - The Official Videogame 4.

 

Nanotale doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą został dzień 31 marca 2021 roku, gdy tytuł trafi na komputery i Google Stadia.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama