dodano: 2020-03-23 23:35:02

American Motorcycle Simulator nową grą polskiego Movie Games S.A.

Autor: AnoX
American Motorcycle Simulator nową grą polskiego Movie Games S.A.
37°
0

American Motorcycle Simulator to zupełnie nowa gra polskiego studia Movie Games S.A., które tym razem zaoferuje nam symulator prawdziwego motocyklisty.
 
Ameryka kojarzy nam się na co dzień z licznymi atrakcjami, postawami wydarzeniami oraz wizualnymi akcentami, które na zawsze zapisały się w filmowych scenach oraz w naszej pamięci. 
 
To za między innymi ich sprawa za pewien czas będziemy mogli sprawdzić symulator American Motorcycle Simulator, zabierającego nas do Stanów Zjednoczonych, gdzie przemierzać będziemy między innymi Route 66 na naszym motocyklu.
 
Wielkie szerokości to nie tylko długa i przyjemna droga, ale także szereg przygód, atrakcji oraz interesujących miejsc, gdzie czekać na nas będą nie tylko okazje do spędzenia czasu w miłym gronie.
 
Nasze dwa kółka będziemy pielęgnować, naprawiać, modyfikować, tankować oraz dostosowywać do naszych potrzeb i preferencji. W ten sposób będziemy mogli zaimponować innym motocyklistom.
 
Ghost Recon Breakpoint jutro z Epizodem 2 wraca do korzeni serii
 
Przemierzając z zachodu na wschód przeżyjemy wyjątkowe, przygody zapadające w pamięci. W końcu kto by nie zapamiętał trasy 3939 kilometrów z czterema zasadniczymi środowiskami.
 
Produkcja dostarczy nam wiele minigier, dzięki którym będziemy się mogli cieszyć zabawą w bilarda, pokera czy darta, dzięki czemu bez wątpienia będziemy się mogli delektować przyjemnym relaksem od przemierzania imponujących dystansów.
 
W chwili obecnej niestety produkcja nie ma nawet ogólnikowego okresu premierowego, a co za tym idzie jeszcze sporo czasu minie, nim będziemy mogli zasiąść na naszej potężnej i pięknej maszynie.
 
American Motorcycle Simulator nie ma w chwili obecnej daty premiery.
 
Karta na Steam
 
Movie Games S.A. to jedna z wielu polskich firm z branży gier notowanych na NewConnect.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama