dodano: 2021-10-21 20:00:02
PCNSHPS4XBOX

Among the Sleep - Enhanced Edition to tym razem darmowa gra na Epic Games Store

Among the Sleep - Enhanced Edition to tym razem darmowa gra na Epic Games Store
13°
0

Among the Sleep - Enhanced Edition, nowa ulepszona wersja przygodówki w klimacie horroru to tym razem darmowa gra na platformie Epic Games Store. 

Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego tygodnia, dziś na Epic Games Store udostępniona została, oczywiście za darmo, przygodowa gra w klimacie horroru, w nowej ulepszonej wersji, o tytule Among the Sleep - Enhanced Edition.

Among The Sleep, w wersji Among the Sleep: Enhanced Edition, czyli wersji ulepszonej, to nagradzana gra stworzona Krillbite Studio AS, która stawia na grozę widzianą oczami dziecka. W grze wcielamy się bowiem w dwulatka, który znajduje się w przerażającym koszmarze. W śnie zaginęła mu matka, którą musi teraz odszukać. Jedyną pomocną mu osoba, czy raczej postacią jest zabawka, pluszowy miś.

Grę pobierzemy w darmowej wersji oczywiście przez siedem dni, od dziś, 21 do 28 października, do godziny 17-tej. Wtedy to Epic Games Store udostępni kolejny darmowy tydzień. Grą gratisem będzie także przygodówka, również w klimacie grozy, ale tym razem łącząca elementy przygodowe z łamigłówkami polegającymi na manewrowaniem fizyką. 

Przeczytaj również: Among the Sleep - Enhanced Edition dostępny na Steam

Gra studia Unfold Games, o tytule  DARQ: Complete Edition, w której skład wchodzi podstawowa wersja gry o tytule DARQ, wraz z dwoma dodatkami DLC - Tower i The Crypt, zostanie udostępniona na wspomnianej platformie w dniach od 28 października do 4 listopada, do godziny 17-tej

Gra dostępna w wersji na komputery osobiste PC. 

Pobierz darmową gra na Epic Games Store


Komentarze (0):
Reklama
Reklama