dodano: 2019-04-15 14:00:02

Amsterdam 1666 wciąż żywe? Tak sugeruje główny twórca...

Autor: AnoX
0
Amsterdam 1666 wciąż żywe? Tak sugeruje główny twórca...
Amsterdam 1666 to tajemniczy projekt Patrice'a Desiletsa, który znany jest z produkcji Assassin's Creed. Ponoć prace wciąż trwają, a gra cały czas powstaje.
 
Niedawno w rozmowie z serwisem VG247, Patrice Desilets stwierdził, że jego projekt Amsterdam 1666 cały czas gdzieś tam istnieje. Prace natknęły na pewne problemy, ale nie spowodowało to zamknięcia projektu.
 
- Jestem przekonany, że Amsterdam 1666 powstanie. -
 
Obecnie deweloper jest zaangażowany w projekt Ancestors: The Humankind Odyssey, który jak wiemy po The Game Awards 2018 jest coraz bliżej premiery. Tymczasem ponowne wspomnienie o Amsterdam 1666 to ciekawe zdarzenie. 
 
Wcześniej drugi z tytułów miał zagościć w tytułowym mieście, a prawa do marki miał THQ, które później wykupił Ubisoft i pozbył się Desiletsa. W 2016 roku sytuacja znów powróciła do normy, choć nie wiemy czy zamysł w trakcie nie uległ zmianie. 
 
 
Przypomnijmy, że Amsterdam 1666 miał czerpać wiele z zamysłu stojącymi za podstawami Assassin's Creed, zatem otrzymujemy realistyczne miejsce akcji, sporo akcji, lecz w tym wypadku więcej czasu i uwagi poświęcono by na elementy nieprawdopodobne, w tym wypadku mowa o diabłach i demonicznych elementach.
 
A przynajmniej tak miało być wcześniej. Czy tak dalej będzie... ?

Komentarze (0):