dodano: 2020-07-30 15:00:02

Analogue Pocket już z datą premiery oraz startu zamówień przedpremierowych! Kiedy wysłana zostanie wysłana wyjątkowa mobilna konsola?

Autor: AnoX
Analogue Pocket już z datą premiery oraz startu zamówień przedpremierowych! Kiedy wysłana zostanie wysłana wyjątkowa mobilna konsola?
0

Analogue Pocket doczekał się dwóch istotnych ogłoszeń dotyczących daty premiery urządzenia oraz dnia, gdy produkt będzie można zamówić przedpermierowo.
 
O tej wyjątkowej propozycji wspominaliśmy Wam dosłownie na początku 2020 roku, a już po ponad pół roku zapoznać się możemy z konkretnymi informacjami dotyczących premiery oraz zamówień.
 
Pocket oficjalnie zostanie rozesłany w maju 2021 roku, wobec czego statecznie urządzenie może w różnych miejsca na świecie dotrzeć w nieco innym terminie, niemniej wiemy już na czym stoimy.
 
Zainteresowane osoby mogą już od 3 sierpnia 2020 roku składać zamówienia przedpremierowe na urządzenie kosztujące 200 dolarów, jednakże nie brakuje do niego także interesujących dodatków w postaci chociażby adaptera.
 
Gran Turismo 7 tytułem premierowym na PlayStation 5? Kilka przecieków wskazuje na termin przynajmniej bliski debiutowi sprzętu
 
3,5 calowy ekran LCD o rozdzielczości 1600 x 1440 px na dotychczasowych materiałach prezentuje wyśmienitą jakość, w której mogą się zachować fani retro grania.
 
Twórcy ostrzegają, że zamówić będziemy mogli maksymalnie 2 urządzenia na jedno zamówienie.
 
Analogue Pocket trafi na rynek w maju 2021 roku.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama