dodano: 2018-11-28 14:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Ancestors Legacy z kampanią Teutonic Order o Zakonie Krzyżackim

Autor: AnoX
Ancestors Legacy z kampanią Teutonic Order o Zakonie Krzyżackim
29°
0

Ancestors Legacy doczekało się kolejnego darmowego dodatku zatytułowanego Teutonic Order, który stanowi opowieść o Zakonie Krzyżackim.
 
Dzisiaj oficjalnie na rynku pojawiła się zupełnie nowa kampania dla pojedynczego gracza, która wzbogaci bogate zasoby Ancestors Legacy. Gliwicka ekipa Destructive Creations prezentuje nam opowieść osadzoną w XIII wieku, w której do akcji wejdzie frakcja Niemców z Zakonu Krzyżackiego. 
 
Także i my, Polacy znajdziemy tutaj coś interesującego, ponieważ fabuła związana jest z drugim powstaniem pruskim, które wybuchło przeciw niemieckiej okupacji. Wydarzenia ujrzymy z dwóch perspektyw - brata rycerza, Konrada von Thierberga i jego przeciwnika, przywódcę rebeliantów - Herkusa Monte.
 
W 1260 roku do Pokarvis powraca Herkus Monte, który wraz z lokalnymi wojownikami stanie do walki z okupantami, przewodzonymi przez Konrada von Thierberga. To właśnie on będzie starał się rozbić ostatnie siły rebeliantów w Lidzbarku.
 
Przy okazji Twórcy ogłosili, że od 30 listopada do 2 grudnia 2018 roku będziemy mogli sprawdzić za darmo Ancestors Legacy, za sprawą darmowego weekendu. Ten obejmie nie tylko tryb wieloosobowy, ale także 3 kampanie fabularne. 
 
Ancestors Legacy ukazało się 22 maja 2018 roku na komputerach osobistych oraz Xbox One (planowana data to Q1 2019) polskiej wersji językowej (napisy).
 
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama