dodano: 2019-02-20 12:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Anthem doczekało się pierwszych, przeciętnych ocen

Autor: AnoX
Anthem doczekało się pierwszych, przeciętnych ocen
12°
0

Anthem miało stanowić wielkie odbicie się EA i BioWare, rzeczywistość jednakże na ten moment okazuje się brutalna, a może przewidywalna....
 
W końcu z jednej strony średnia ocen na poziomie 65/100 (za opencritic) to naprawdę słaby wynik, który szczególnie spoglądając na budżet czy skalę całego przedsięwzięcia. To może, a w zasadzie powinno spowodować jakieś zmiany w strukturze oraz współpracy, która wychodzi w gruncie rzeczy na coraz gorsze wody. 
 
Anthem bez wątpienia będzie poprawiany z czasem, jednakże w chwili obecnej raczej nie można oczekiwać po tym jakiegoś sukcesu, nie wspominając już o naprawdę długotrwałym rozwoju. Być może jednak będzie w tym przypadku inaczej i będziemy mogli się pobawić rzeczywiście dobrze dopiero za pewien czas.
 
 

 
Pierwsze oceny Anthem (za opencritic):
 
  • 70/100 - Destructoid, Gamersky, CGMagazine,
  • 69/100 - Boomstick Gaming,
  • 60/100 - Leadergamer,
  • 55/100 - Flickering Myth,
  • 50/100 - Gadgets 360.
 
 
Działa Electronic Arts okazują się w ostatnim czasie działać negatywnie na wielu polach swoich gier. Dążenie do unifikacji wszystkich gier stanowią coraz większy balast, który ostatecznie przekłada się na kolejne co najwyżej dobre produkcje odstające jakością od konkurencji. Zysk zamiast rosnąć zaczynie coraz drastyczniej spadać, ponieważ grono zainteresowanych ich grami zaczyna coraz intensywniej spadać. Wyjątkiem jest Apex Legends, które pod pewnymi względami i tak się wybija w portfolio tego wydawcy.
 
Anthem miało premierę 22 lutego 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama