dodano: 2019-02-11 07:00:02

Anthem ze zwiastunem premierowym - Czas wsiadać w Javeliny!

Autor: AnoX
Anthem ze zwiastunem premierowym - Czas wsiadać w Javeliny!
1

Anthem od EA i BioWare doczekało się zwiastuna premierowego, który naprawdę nieźle wprowadza graczy w atmosferę i klimat tego RPG-a i MMO premium.
 
Najnowsza usługa przypominająca grę MMO ukaże się wkrótce, tymczasem wydawca i twórcy zdecydowali się wypuścić do sieci zupełnie nowy materiał, który w efektowny sposób prezentuje potężne maszyny oraz pewien drużynowy element zabawy. 
 
Już niebawem przestanie obowiązywać embargo na opinie i recenzje tytułu, tymczasem hype ma być póki co budowany przez materiał pokazujący potęgę i charakterystykę poszczególnych Javelinów. Te z pewnością mogą się podobać, a w ramach pełnej wersji gry pojawią się także płatne kosmetyczne warianty i modele. 
 
Jest jeszcze zbyt wcześnie, aby móc ostatecznie wyrokować cokolwiek, nie da się jednak nie zauważyć, że jest to istotny moment dla obu firm. Dotychczas atmosfera była raczej nieciekawa, a mocne wejście Apex Legends jedynie przyćmiło generalną sytuację wydawcy. Nie wspominając już o BioWare, w którym niemalże w 100% nie znajdziemy ludzi odpowiedzialnych za dawne hity. 
 
Anthem ukaże się 15 lutego 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-18 13:43:42

Jakos nie przekonala mnie ta produkcja bo liczylem na bardziej podobna do Crysisa no i powinna miec tez tryb single.

Reklama
Reklama