dodano: 2018-07-27 16:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Antigraviator otrzymuje nowy tryb wyścigowy

Autor: nocarz
Antigraviator otrzymuje nowy tryb wyścigowy
1

W czerwcu tego roku swoją premierę miała futurystyczna gra wyścigowa Antigraviator, która zawitała na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 
Miesiąc po wydaniu gra zostanie wzbogacona o aktualizację. Wprowadza ona tzw tryb Pure Mode, który da graczom wybór czy ścigają się z pułapkami i bonusami czy też bez nich. Ponadto dodaje kilka widoków kamer, a także poprawia błędy i kilka usprawnień między innymi od teraz możliwa jest zmiana klawiszy tak jak gracz chce. Pełną listę ulepszeń i poprawek zamieszczonych w aktualizacji znajdziecie pod tym adresem.
 
Mike Coeck, CEO w Cybernetic Walrus stwierdził: - Społeczność przekazała nam swoje uwagi, a my ich wysłuchaliśmy. Tryb Pure Mode daje graczom nowe doświadczenia i pokazuje jak szybka może być rozgrywka. Będziemy kontynuować wsparcie dla Antigraviatora z pomocą społeczności. -
 
Antigraviator zabiera graczy do 2210 roku, gdzie piloci ścigają się przy pomocy antygrawitacyjnych pojazdów. Do tej pory gracze też nie mieli wyjścia i ścigali się na torach gdzie inny uczestnicy mogli umieszczać pułapki, a wszyscy mogli ponadto zbierać bonusy. W wyścigach oprócz umiejętności pilotażu czy stawiania pułapek, gracze muszą nauczyć się używania dopalaczy i optymalnego ulepszania swoich maszyn. Antigraviator to debiutancka produkcja belgijskiego studia Cybernetic Walrus.
 
Karta gry na Steam
 
Oficjalna strona gry
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-07-27 18:56:09

Nawet ciekawie wygląda tego typu zajawka może być sporo pozytywnej adrenaliny ;)

Reklama
Reklama