dodano: 2021-09-14 10:05:02
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Antygona z Dying Light 2 Stay Human, Green Hell zmierza na PS4 w Japonii, a na rynek zmierza ARK: Ultimate Survivor Edition - Krótkie Info

Autor: AnoX
Antygona z Dying Light 2 Stay Human, Green Hell zmierza na PS4 w Japonii, a na rynek zmierza ARK: Ultimate Survivor Edition - Krótkie Info
10°
0

Opowieść audio Antygona z Dying Light 2 Stay Human, gra Green Hell zmierza na PS4 w Japonii, a na rynek zmierza w listopadzie ARK: Ultimate Survivor Edition. Więcej w Krótkie Info!

Techland szybko zdecydował się opublikować nową opowieść audio - Antygona. To kolejny rozdział rozszerzający świat przedstawiony Dying Light 2 Stay Human.

 

Już jutro (15 września) odbędzie się premiera Green Hell na PlayStation 4 w Japonii, gdzie dotychczas projekt nie był dostępny. Tytuł pojawi się z tej okazji na Tokyo Game Show 2021.

 

ARK: Ultimate Survivor Edition ma się ukazać już 19 listopada, oferując graczom pełną dawkę zawartości - ARK: Survival Evolved oraz wielkie dodatki Scorched Earth, Aberration, Extinction i obie części Genesis.

 

Zapoznaj się również z: Penko Park, przygodówka z fotosafari, z bezpłatną aktualizacją The Shivering Crypts na Steam

 

Len's Island to zupełnie nowa propozycja z gatunku survival od Flow Studio, stawiającego na ładną oprawę wizualną oraz ciekawy klimat przygody. Wczesny Dostęp planowany jest na 5 listopada bieżącego roku.

 

PowerWalker VFD 600 APFC FR to nowa, budżetowa propozycja z segmentu awaryjnych zasilaczy, mogącą uratować graczy w chwili urwania się stałej dostawy. Koszt nietypowego urządzenia do 320 złotych.

VFD 600, 800 APFC-FR_Series_1 

 

Anti-Turing Test zagościł na Steam, oferując graczom ciekawą Wczesny Dostęp interesującej strategii o ludziach oraz robotach.

 

Przeczytaj też: DYING: 1983, kolejna część przygodowego horroru, tym razem z większą ilością zagadek

 

Residual doczekało się ogłoszenia daty premiery, którą póki co określa jedynie miano początku 2022 roku na konsolach Sony i Microsoftu.

 

Handmade Carprogram oficjalnie trafiło na Steam, gdzie gracze mogą się zapoznać z naprawdę unikatową grą z elementami nauki programowania.

 

Borderlands 3 doczekało się specjalnego wydarzenia w związku z drugimi urodzinami ostatniej strzelanki Gearbox Software.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama