14°
0
dodano: 2020-08-11 16:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Apex Legends doczeka się Dopalacza, czyli 6. sezonu gry mającego zadebiutować już za tydzień!

Autor: AnoX
Apex Legends doczekało się zaprezentowania 6. sezonu noszącego dumny tytuł Dopalacz, dzięki któremu będziemy mogli zapoznać się z kolejną dawką nowości!
 
Respawn Entertainment opublikowało zupełnie nowy zwiastun za sprawą którego można się będzie od 18 sierpnia zapoznać z kolejną dawką atrakcji oraz zupełnie nową Legendą.
 
Przeczytaj takżeFIFA 21 z wielkimi zmianami w FUT 21 oraz wprowadzeniem nowych legend FUT ICONS! Kto dołączył do Erika Cantona'y?
 
Rampart, bo o niej mowa, to brytyjska hinduskiego pochodzenia dotychczas znana była z prowadzenia swojej firmy, jednakże obecnie zajmuje się zwiedzaniem zachodnich Odludzi, gdzie stara się zebrać prawdziwie rzadkie okazy.
 
Bohaterka stara się korzystać z szeregiem ulepszeń, dzięki którym staniemy się skuteczniejszymi na wielki polu bitwy, mając do dyspozycji także potężną, ciężką wieżyczką.
 
6. sezon zagwarantuje nam również nowe materiały, ulepszenia czy też nową dawkę energii dla SMG (Wolt). Ponadto za sprawą przepustki bojowej będziemy mogli wzbogacić się o 100 nowych przedmiotów i elementów dekoracyjnych.
 
Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: apex legends,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80