dodano: 2021-01-17 02:20:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Apex Legends z trybem Solo? Dane pojawiają się w kodzie gry, choć do wprowadzenia tego elementu może minąć sporo czasu...

Autor: AnoX
Apex Legends z trybem Solo? Dane pojawiają się w kodzie gry, choć do wprowadzenia tego elementu może minąć sporo czasu...
17°
0

W kodzie Apex Legends gracze odnaleźli wskazania sugerujące, że gra być może za jakiś czas doczeka się wprowadzenia trybu Solo. Czy trafi wkrótce do zabawy?

Apex znany jest ze swojego modelu rywalizacji, w którym w grupach znajdują się trójki graczy, rywalizujących ze sobą nawzajem. Nietypowy model nie przypadł wszystkim do gustu.

EA i Respawn starają się krok po kroku rozwijać swój projekt, który być może doczeka się wprowadzenia kolejnej, ważnej kwestii dotyczącej możliwego dodania trybu Solo.

Przeczytaj także: Curious Expedition 2 już z dokładną datą Wczesnego Dostępu! Gra zagości jeszcze w tym miesiącu na Steam!

W plikach gry społeczność odkryła fragmenty, w których pojawia się kwestia dotycząca rywalizacji samodzielnej, włączając w to Rankingi solo. To jednak wskazania, a ich ogólność sugeruje dość wczesny etap produkcji. 

Nie ma sensu wypatrywać wprowadzenia tego elementu w ramach nadchodzącego ósmego sezonu, być może jednak twórcy zdecydują się zapowiedzieć, że pracują nad tym elementem i tego typu podejściem do rozgrywki, znanej z innych tytułów Battle Royale.

 

 

Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 
 
 

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80