dodano: 2019-07-31 18:00:04
PC

Apsulov: End of Gods kolejnym horrorem od Angry Demon Studio

Autor: agusia16
Apsulov: End of Gods kolejnym horrorem od Angry Demon Studio
17°
0

Apsulov: End of Gods, kolejny po Unforgiving - A Northern Hymn nordycki horror od Angry Demon Studio swoją premierę będzie miał już za kilka dni.
 
Angry Demon Studio to niewielkie, niezależne studio, które pod koniec listopada 2017 roku wydało swój pierwszy przygodowy horror w nordyckim stylu, zatytułowany: Unforgiving - A Northern Hymn. Już 8 sierpnia gracze będą mogli zmierzyć się z ich kolejnym projektem, który podobnie jak poprzednia gra łączy w sobie elementy przygodowe i akcji z mroczną opowieścią w klimacie horroru nawiązującą do nordyckich legend. 
 
Apsulov: End of Gods, bo mowa właśnie o tej grze przenosimy się do krainy Yggdrasil, w której nigdzie z pośród dziesięciu krain, także w  Midgard ludzie nie zaznali litości bogów. Miejsce zmieniane nowymi technologiami rozpada się, panuje w nim nieład i wielka niedola, a ludzie w obawie przed gniewem bóstw, zeszli do podziemia. Napastliwi bogowie nie wiedzą jednak, że pewne rzeczy nie bez powodu zostały ukryte. 
 
Unforgiving - A Northern Hymn, moc nordyckich legend
 
W tym zmąconym świecie przedziwnych technologii i mitycznych artefaktów wcielamy się w postać, która budzi się w świątyni z betonu i stali. Świątynia ma na celu nie tylko badanie i wykorzystywanie świata Yggdrasil, ale i  przechowuje pewien mityczny artefakt, który został pogrzebany w ziemi eony temu.
 
Apsulov: End of Gods łączy w sobie klimat nordyckiego horroru ze sporą dawką futuryzmu i klimatów science - fiction. Gracz zmierzy się w niej nie tylko ze strachem, ale i bogatą mechanikę, dzięki której dokona interakcji ze środowiskiem i postaciami w Midgard oraz tymi znajdującymi się w innych światach. Rozgrywce towarzyszy nastrojowa muzyka. 
 
Apsulov: End of Gods zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC na Steam oraz GOG.com 8 sierpnia 2019 roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama