dodano: 2021-05-04 08:30:01
PC

Arcane, serial bazujący na grze League of Legends zaprezentowany na pierwszym zwiastunie Netflixa

Arcane, serial bazujący na grze League of Legends zaprezentowany na pierwszym zwiastunie Netflixa
14°
0

Arcane, Netflix z filmową zapowiedzią serialu opartego na grze League of Legends. Premiery serialu Riot Games, Greg "Ghostcrawler" Street już tej jesieni. 

Netflix, jak już zapewne wiecie, inwestuje w seriale animowane i anime. Nie szczędzi także tych opartych na grach wideo. Na platformie możemy już oglądać serial DOTA: Dragon's Blood, jesteśmy po zapowiedzi Resident Evil: Wieczny Mrok. Tymczasem wczoraj polski oddział Netflixa pokazał krótką zapowiedź kolejnego serialu na podstawie gry, o tytule Arcane.

Tym razem na ekrany Netflixa przeniesiona zostanie gra League of Legends, sieciowa gra komputerowa z gatunku MOBA, której twórcami jest studio Riot Games. Tytuł serialu to Arcane a to jak prezentuje się w nim krótka efektowana walka, możecie zobaczyć poniżej.

Przeczytaj również: Luca, najnowsza animacja Disney i Pixar zaprezentowana na pełnym filmowym zwiastunie. Premiera w czerwcu!

Akcja animacji, o której pierwsze wzmianki pojawiały się już prawie dwa lata temu, przenosi widzów do utopijnego świata w regionie Piltover. Umiejscowiona jest zaś w mrocznej dzielnicy Zaun. Przedstawia  same początki dwóch znanych graczom wojowniczek, bohaterek gry League of Legends. Dowiaduje się także o tym co je rozdzieliło, o sile, która  je rozdzieliła. 

Animacja to pomysł wspomnianego już studia Riot Games, serial tworzony właśnie przez tego dewelopera, pod nadzorem lidera zespołu Grega „Ghostcrawlera” Streeta. Plany na powstanie serialu, jak już pisaliśmy pojawiały się już w 2019 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa, realizacja produkcji została przeniesiona w czasie. Nie znamy dokładniejszej daty premiery i większej ilości szczegółów. Będziemy o nich oczywiście Was informować. 

Premiera serialu na Netflix ma nastąpić jesienią. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama