dodano: 2022-09-22 18:50:01
ANDIOSPCPSXBOX

ARK: Survival Evolved i Gloomhaven już do odebrania za darmo na Epic Games Store

aktualności news ARK: Survival Evolved i Gloomhaven już do odebrania za darmo na Epic Games Store
ARK: Survival Evolved i Gloomhaven już do odebrania za darmo na Epic Games Store
14°
0

Zgodnie z tradycją, jak co tydzień platforma Epic Games Store rozdaje darmowe tytuły. Dziś są to dwie gry - ARK: Survival Evolved i Gloomhaven.

Survival Evolved i Gloomhaven darmową grą na Epic Games Store

Przyszedł czas na odebranie kolejnych darmówek od Epic Games Store, którymi tym razem, zgodnie z zapowiedziami są dwa tytuły. Od zeszłego czwartku wiemy, że są to ARK: Survival Evolved i Gloomhaven. Te oczywiście możemy dodawać do swojej biblioteki na Epic Games Store przez kolejne siedem dni. 

Zapoznaj się także z: Rafał Gikiewicz pierwszy Polakiem, który znalazł się w pierwszej Drużynie Tygodnia w FIFA 23!

Czym są Survival Evolved i Gloomhaven?

ARK Survival Evolved to gra, która była już dostępna do odebrania a darmo na wspomnianej stronie. Jest to klasyczny survival, gra stworzona przez Studio Wildcard, wydana dzięki Snail Games USA, w której to trafiamy na brzeg tajemniczej wyspy, gdzie będziemy się starali jakoś przetrwać. Nie będzie to jednak taka zwykła wyspa, bowiem pełna jest ona prehistorycznych istot i innych niebezpieczeństw. My musimy przetrwać, przeżyć i uciec. 

Gloomhaven to natomiast gra stworzona przez Flaming Fowl Studios, a wydana dzięki Twin Sails Interactive, turowa gra strategiczna, dla jednego gracza, ale i w trybie wieloosobowym, w trybie współpracy, będąca cyfrową adaptacją uznanej gry planszowej, w której albo stawiamy na przygodę, ale stajemy się poszukiwaczami. 

Runbow i The Drone Racing League Simulator darmówki na tydzień: od 29 września do 6 października

Przy okazji kolejnego darmowego tygodnia na Epic Games Store poznaliśmy także dwie kolejne gry, które będziemy mogli dodać do swojej biblioteki na Eic Games Store już za siedem dni. Będą to także dwa tytuły. Tym razem odbierzemy imprezową platformówkę Runbow oraz symulator i wyścigi zarazem, grę o tytule The Drone Racing League Simulator.

Zapoznaj się także z: Kolejna wyprzedaż PlayStation Indies dostępna dla graczy. Na jakie rabaty i tytuły możemy liczyć, podczas trwającej promocji?

Czym są Runbow i The Drone Racing League Simulator?

Runbow to niezależna gra platformowa, autorstwa 13AM Games, która jest idealnym tytułem imprezowym. W grze, pełnej szybkości, w trybie dla jednego gracza, albo w wieloosobowej rywalizacji, doświadczymy na własnej skórze co znaczy chaos, przy okazji dobrze się bawiąc. 

The Drone Racing League Simulator, to jak sam tytuł wskazuje gra symulacyjna i jednocześnie wyścigowa, stworzona przez The Drone Racing League, w której to grze, jak się zapewne domyślacie uczestniczymy w ekscytujących wyścigach dronów. 

Epic Games Store - odbierz darmowe gry

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama