dodano: 2017-10-24 12:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Assassin's Creed Origins powoli prezentuje swoje wdzięki

Autor: nocarz
Assassin's Creed Origins powoli prezentuje swoje wdzięki
10°
2

Mija kilka miesięcy i już 27 października 2017 roku nastąpi premiera najnowszej odsłony Assassin's Creed Origins. To zwrot o 180 stopni w serii, sceptycy zachowali dystans, ale gra wygląda dobrze jeśli nie doskonale.
 
O tym przekonamy się już w najbliższy piątek. To właśnie w Egipcie narodzili się pierwsi Assassyni. To też jest kolebka cywilizacji, która jak na tamten okres była całkiem zaawansowana technologicznie. Jeśli więc technologia to później władza, aż w końcu komuś odbija i w tym momencie do akcji wkraczają ludzie, którzy chcą sprawiedliwości. Ubisoft pokazuje od czego zaczął się swoisty zakon zabójców i wplątuje nas w pełną akcji przygodę.
 
Na najnowszym zwiastunie już premierowym zobaczymy jaki Egipt może być piękny, ile czeka nas samych przeżyć, od starć na arenie aż po skrytobójcze morderstwa i walka z przeważającym wrogiem. Nie zabraknie elementów RPG i oczywiście parkouru. Atutem będzie niesamowita fabuła i przepiękny, otwarty świat. Niebawem poznamy pierwsze opinie o jakości egipskiej przygody od dziennikarzy testujących tytuł, już od tygodnia. Na razie obejrzyjcie zwiastun i życzę wam dobrej zabawy.
 

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-10-24 19:42:28

W końcu coś pozmieniali i nie będzie to ogrzewany kotlet. Mam spore nadzieje, że to będzie porządny tytuł lecz Wiesiek raczej dla mnie nadal będzie najlepszy.

avatar TOM3K
dodano: 2017-10-24 16:12:38

Super klimat i super gra się zapowiada !

Reklama
Reklama