logo lubiegrac.pl

Atlas Fallen ukaże się w maju! Twórcy opublikowali nowe zdjęcia oraz zapowiedzieli kolejny zwiastun produkcji

aktualności news Atlas Fallen ukaże się w maju! Twórcy opublikowali nowe
Atlas Fallen ukaże się w maju! Twórcy opublikowali nowe zdjęcia oraz zapowiedzieli kolejny zwiastun produkcjiDeck13 oraz Focus Entertainment oficjalnie ogłosili, że Atlas Fallen pojawi się w sprzedaży dla graczy już w maju. Twórcy pokazali również 4 nowe grafiki i zapowiedzieli następny zwiastun – ma się on ukazać całkiem niedługo.

W mediach społecznościowych Focus Entertainment pojawił się komunikat, który zdradza oficjalną datę premiery Atlas Fallen. Gra stworzona przez Deck13 ma zadebiutować 16 maja. Produkcja ukaże się jedynie na konsole najnowszej generacji oraz komputery osobiste.

Razem z ogłoszeniem daty premiery udostępniono 4 nowe grafiki, prezentujące starcia bohaterów z przeciwnikami. Trzeba przyznać, że wrażenie robi również pustynny krajobraz, w którym będzie toczyła się akcja gry.

Zapoznaj się także z: Egmont jeszcze w tym miesiącu wyda komiksy Dungeons & Dragons, Assassin's Creed i Far Cry!

Twórcy ogłosili także, że wkrótce opublikowany zostanie zwiastun rozgrywki Atlas Fallen. Nie podano konkretnego terminu udostępnienia materiału, ale można podejrzewać, że stanie się to jeszcze w tym miesiącu.

Przypomnijmy, że grę ogłoszono w zeszłym roku podczas Gamescom Opening Night Live. Główni bohaterowie będą musieli pokonać groźne, pustynne potwory, aby ocalić ludzi przed niebezpieczeństwem. Rozgrywka będzie dostępna w trybie dla jednego gracza lub w trybie współpracy.

Atlas Fallen zadebiutuje 16 maja 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste oraz PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/atlas-fallen-listed-for-may-16th-release-on-playstation-store-update

Autor: Maciej Gaffke

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

SocialMedia

Partners

opencritic