dodano: 2021-07-20 23:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

AWAY: The Survival Series, gra inspirowana naturą zadebiutuje także na PS5

AWAY: The Survival Series, gra inspirowana naturą zadebiutuje także na PS5
15°
0

AWAY: The Survival Series, gra inspirowana naturą, stworzona przez studio Breaking Walls, przygodowa gra akcji w typie survivalu, zadebiutuje także na PS5.

AWAY: The Survival Series, gra stworzona przez studio Breaking Walls, narracyjna przygodówka inspirowana dokumentami przyrodniczymi o życiu szybowca cukrowego, będzie dostępna także na PlayStation 5.

Jej twórcy wspominają, że wersja gry na PS5 oferuje najbardziej wciągające wrażenia, obsługując najwyższe ustawienie graficzne „Documentary Experience”. Jednocześnie studio Breaking Walls ujawniło swój tryb fotograficzny. Gra może zatrzymać zwierzę w ​​dowolnym miejscu i poruszać kamerą, podczas gdy reszta świata nadal się rusza. Pojawia się wiele ustawień i głębi ostrości i filtrów, zapewniających idealne ujęcie.

AWAY: The Survival Series pozwala grać dokumentować przyrodę, lecąc, szybując przez las, przemykając obok drapieżników, czy polując na swoją ofiarę, jednocześnie słuchając opisu narratora.

W grze przenosimy się do świata w odległej przyszłości, gdzie króluje natura, i wcielamy się w szybowca cukrowego, który wyrusza na wyprawę, by ocalić swoją rodzinę. Będzie szybował, skakał po drzewach i wspinał się, podróżując po dziczy, pozbawionej ludzi. 

Przeczytaj również: AWAY: The Survival Series zadebiutuje w nadchodzącym roku

Gra opiera się na przetrwaniu, ale nie zabraknie w niej także polowań na małe ofiary, walki z większymi wrogami i ukrywania się przed drapieżnikami szczytowymi. W czasie zabawy gracz może także kontrolować inne zwierzęta i owady, takie jak chrząszcze, jaszczurki, kraby i inne.

 AWAY: The Survival Series oferuje graczom wyjątkową perspektywę na świat, zarówno dlatego, że wcielasz się w lotnię cukrową, jak i dlatego, że jesteś w całkowicie oryginalnym świecie, który jest po części dokumentem przyrodniczym, a po części przypowieścią science fiction” – powiedział współzałożyciel Breaking Walls oraz dyrektor kreatywny Laurent Bernier - Możliwość przeniesienia AWAY na PlayStation 5 oznacza, że ​​możemy urzeczywistniać ten świat bardziej szczegółowo niż kiedykolwiek, oferując bardziej wciągające wrażenia.

Gra dostępna na  PC, Xbox One i PlayStation 4 oraz PlayStation 5 późnym latem tego roku. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama