dodano: 2021-01-20 10:15:01

Premiera nagradzanego serialu Babilon Berlin. W trzecim sezonie wraca na kanał telewizyjny Epic Drama już za kilka dni

Premiera nagradzanego serialu Babilon Berlin. W trzecim sezonie wraca na kanał telewizyjny Epic Drama już za kilka dni
17°
0

Premiera nagradzanego serialu Babilon Berlin w trzecim sezonie wraca na kanał telewizyjny Epic Drama już za kilka dni. Premierowy odcinek już 28 stycznia. 

Na kanał Epic Drama, już w styczniu wraca wielokrotnie nagradzany serial kryminalny Babilon Berlin, który już 28 stycznia zadebiutuje w premierowym pierwszym odcinku trzeciego sezonu. 

Przeczytaj również: Detektyw Murdoch z nowym już 10 sezon właśnie wystartował na kanale Epic Drama. Makabryczne morderstwa czekają na rozwiązanie

Akcja serialu rozpoczyna się w Berlinie, we wrześniu 1929 roku, mieście, które pogrążone jest w chaosie, zmiany i tylko zmiany. W tym w gospodarce, kulturze a przede wszystkim polityce. W mieście dobrze funkcjonuje także podziemny światek. Berlin zżera spekulacja i inflacja, coraz bardziej widoczna jest bieda, kontrastująca z rozpustnym nocnym życiem. 

W takich czasach, w studiach filmowych Babelsberg kręcony jest jeden z pierwszych w owym czasie filmów dźwiękowych, w którym występuje gwiazda filmowa Betty Winter. Niestety młoda aktorka w niewyjaśnionych okolicznościach umiera na filmowym planie. Sprawę przejmuje  nadinspektor Rath i policyjna stażystka Charlotte Ritter, ale pojawiają się kolejne dziwne zgony. Oboje uświadamiają sobie, że nie było to tylko wypadki, a mordy. Wszystko wskazuje na to, że z owymi morderstwami dużo wspólnego ma berliński światek przestępczy. Ponownie pojawia się Ormianin, który finansuje film. Kiedy jego partner biznesowy, Walter Weintraub, zostaje zwolniony z więzienia, obaj podejmują walkę o przetrwanie.

Babilon Berlin to serial zrealizowany z rozmachem, który zachwycił krytyków na całym świecie, zdobył także wiele nagród, w tym:  Deutscher Fernsehpreis, Grimme Prize, BAMBI dla najlepszego niemieckiego serialu telewizyjnego, Bayerischer Fernsehpreis, Austrian Romy, Hiszpańską Nagrodę Telewizyjną Premios Onda oraz nagrodę Magnolia na Festiwalu Telewizji w Szanghaju. Europejska Akademia Filmowa przyznała serialowi nowo powstałe wyróżnienie za osiągnięcia w produkcji seriali fabularnych (European Achievement in Fiction Series Award).

Serial został zrealizowany z rozmachem, ma wielowątkową fabułę i znakomitych aktorów. W sezonie 3 w obsadzie pojawią się nowi aktorzy: Ronald Zehrfeld, Meret Becker, Sabin Tambrea, Hanno Koffler, Martin Wuttke, Trystan Putter, Peter Jordan, Caro Cult, Saskia Rosendahl i Bernhard Schütz.  

Premiera 3. sezonu serii „Babilon Berlin” na Epic Drama już w czwartek, 28 stycznia o 21:30.

Strona Epic Drama

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama