dodano: 2019-03-15 15:40:02

Twórcy Left 4 Dead wracają do korzeni i zapowiadają Back 4 Blood

Autor: nocarz
Twórcy Left 4 Dead wracają do korzeni i zapowiadają Back 4 Blood
11°
0

Pamiętacie serię Left 4 Dead ? Tym razem autorzy, studio Turtle Rock Studios oraz Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedzieli kolejną produkcję o strasznych zombie.
 
Tym razem ma to być duchowy spadkobierca wspomnianej serii, czyli Back 4 Blood, a w niej kolejny raz będziemy współpracować aby pożegnać paru nieumarłych. Back 4 Blood ma być FPS-em z pierwszoosobowym widokiem i kooperacją. Gra ma łączyć w sobie wszystkie najlepsze cechy serii Left 4 Dead z nowymi elementami i nową technologią.
 
Jak zapewne pamiętacie studio ma w swoim dorobku dwie części Left 4 Dead oraz Evolve, ale widocznie wolą tworzyć coś z truposzami. Informacji o produkcji jest niestety jeszcze bardzo mało, co z pewnością ulegnie zmianie niebawem. Wiadomo, że Back 4 Blood nie ma być kontynuacją Left 4 Dead choć i tutaj spotkamy się z hordami zombiaków ale ma być grą nową i unikalną. Autrorzy zapowiedzieli, że produkcja nie otrzyma trybu battle royale, ale znajdą się tryb PvP oraz kampania dla jednego gracza.
 
Back 4 Blood ma zostać wydana na komputery PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Najprawdopodobniej gra jednak stanie się produkcją multiplatformową z cross playem. Poniżej znajdziecie czasoumilacz z Left 4 Dead, za które odpowiadała właśnie ta ekipa.
 
Oficjalna strona studia Turtle Rock Studios
 

Komentarze (0):