dodano: 2022-06-22 19:00:01
PCNSHPSXBOX

Backfirewall_, przygoda w smartfonie zadebiutuje na komputerach i konsolach jeszcze w tym roku

Backfirewall_, przygoda w smartfonie zadebiutuje na komputerach i konsolach jeszcze w tym roku
11°
0

W tym roku swoją premierę będzie mieć przygodówka autorstwa Naraven Games, wydana dzięki All in! Games, w smartfonie, zatytułowana Backfirewall_.

Przygodową zabawę rozgrywająca się w smartfonie, stawiającą na nietypową rozgrywkę, ale i zagadki logiczne. Gra nosi tytuł Backfirewall_. Gra jest do sprawdzenia w wersji demonstracyjnej, ma także swoją wideo zapowiedź.

Zapoznaj się także z: Starfield będzie miał więcej ręcznie wykonanej treści niż jakakolwiek inna gra Bethesdy!

Naraven Games, przy współpracy z All in! Games ogłasza swoją debiutancką grę, przenoszącą graczy do świata smartfona. Backfirewall_ to słodko-gorzka przygodowa opowieść, której bohaterem jest zadziorny System Operacyjny. Gra jest obrazem zmagań i cierpień jakie ponoszą ciągle aktualizowane i wymieniane na nowe, programy. 

Backfirewall_ to przygodówka, w której zajmujemy się Systemem Operacyjnym OS9, który wkrótce zostanie zastąpiony nowym, lepiej zoptymalizowanym OS10. OS9 musi zrobić wszystko by powstrzymać wszystkie aktualizacje w swoim telefonie. Wcielamy się w Asystenta Aktualizacji, który musi przeprowadzić protokół aktualizacji w telefonie, ale zabugowany system OS9, nie chce się usunąć.

W grze wybieramy się w podróż po świecie smartfona, gdzie czeka na nas życie, rozmowy, ale i plotki. Poznamy koszmar biurokracji w dziele Wi-Fi, a także udamy się na imprezę w głośnikowym klubie. Poznamy wielu bohaterów, którzy mają swoje miejsce w telefonie. 

Gra dostępna będzie z angielskim dubbingiem i polskimi napisami. Oprócz wielu ciekawych zadań dostarczy graczowi wiele komediowych akcentów. Zadaniem gracza będzie przekształcania wirtualnego otoczenia w celu rozwiązania zagadek. Będzie tym samym polował na bugi i używał cheatów, by zatrzymać aktualizacje. 

Przeczytaj również: Lumote: The Mastermote Chronicles świętuje zwiastunem ciepłe przyjęcie uroczej platformówki

Chcieliśmy, żeby gracze poczuli się jak główni bohaterowie animacji Pixara, ale również zwrócić ich uwagę na problem nieuważnej obsługi cyfrowych narzędzi w naszym codziennym życiu. Po przejściu Backfirewall_ na pewno zastanowią się dwa razy, zanim zainstalują kolejną aktualizację na swoim telefonie!- mówi Julia Jean, Dyrektor Kreatywny w Naraven Games.

Backfirewall_ to innowacyjne i świeże podejście do tworzenia narracyjnej przygody i z radością dzielimy się doświadczeniem, które pomimo swojej oryginalności wielu graczom może wydawać się dość znajome. Naraven Games klepnął pomysł nietypowy, jednak jednocześnie bardzo bliski naszego codziennego życia i relacji z aplikacjami i telefonami - mówi Raul Nieto, Szef Marketingu w All in! Games.

Gra zmierza na komputery osobiste, Nintendo Switch, konsole PlayStation, Xbox w tym roku. 

Karta gry na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama