dodano: 2018-11-15 18:00:01
PC

Bad Dream: Fever debiutuje. Wkrótce także na Nintendo Switch

Autor: agusia16
Bad Dream: Fever debiutuje. Wkrótce także na Nintendo Switch
11°
0

Dziś na platformie Steam w wersji na PC oraz Mac zadebiutuje rodzima przygodówka point & click, dzieło studia Desert Fox z serii Bad Dream, zatytułowana: Bad Dream: Fever.
 
Tytuł, który jest kontynuacją Bad Dream: Coma to projekt Roberta Gąsiorowskiego i studia Desert Fox, której wydaniem zajęło się wspólnie PlayWay S.A oraz  Ultimate Games S.A, słynącym z charakterystycznego, rysunkowego stylu graficznego oraz wymagających kreatywności przygodowych łamigłówek. Projekt, który swoją premierę na Steam ma 15 listopada w pierwszej połowie 2019 roku dostępny będzie także na konsole Nintendo Switch.
 
Bad Dream: Fever - recenzja
 
Gra, o której mieliśmy okazję wspominać już parokrotnie na łamach naszego serwisu, między innymi tutaj lub tutaj pozwala graczom wcielić się w postać, która przy pomocy młodej kobiety o imieniu Ella zmagać się będzie z tuszową zarazą, wywołującą gorączkę, a potem śmierć. Razem z pomocą wiernej towarzyszki gracz przemierzy opuszczone ulice, próbując poznać przyczyny zagadkowej epidemii. 
 
Kontynuacja pierwszej odsłony serii Bad Dream, która zebrała na Steam 94% pozytywnych opinii, oferuje jedną ścieżkę fabularną, intrygującą opowieść oraz wymagająca pomysłowości zagadki logiczne. Szacowany czas jej przejścia to około 4 godzin.
 
- Bad Dream: Fever to mieszanka abstrakcji, kreatywności i szczerości, stworzona w unikalnej oprawie graficznej i z odrzuceniem schematów. To na pewno nie jest typowa gra przygodowa – fabuła i zagadki będą w wielu przypadkach naprawdę dużym zaskoczeniemmówi Robert Gąsiorowski, designer w studiu Desert Fox.
 
Bad Dream: Fever to:
 
  • senny i rozgorączkowany świat;
  • szczera historia;
  • kreatywne i niekonwencjonalne zagadki;
  • intrygująca oprawa graficzna;
  • sugestywne lokacje.
 
Bad Dream: Fever dostępna jest na Steam w wersji na PC i Mac. 

Kup grę na Steam


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama