dodano: 2019-01-23 16:00:02
PC

Band of Bastards kolejny dodatek do Kingdom Come: Deliverence

Autor: nocarz
Band of Bastards kolejny dodatek do Kingdom Come: Deliverence
21°
0

Warhorse Studios zapowiedziało, że kolejny, trzeci już dodatek Band of Bastards do gry Kingdom Come: Deliverence ukaże się za ponad dwa tygodnie, czyli 5 lutego.
 
Tym razem akcja skupi się na grupie najemników, której przewodzi baron Kuno z Rychwaldu. Na chwilę obecną nie ma podanej ceny DLC, ale najprawdopodobniej będzie w cenie tak jak dwa poprzednie czyli 35,99 zł (wersja PC).
 
W opisie dodatku możemy przeczytać:
 
„Na drogach wokół Ratajów zapanowało bezprawie, dlatego Sir Radzik Kobyła sprowadza do pomocy starego znajomego. Jest nim zubożały, przebiegły baron Kuno z Rychwaldu, stojący na czele osławionej bandy najemników. Radzik daje im za przewodnika Henryka... którego zadaniem jest trzymanie w ryzach skorych do bitki najemników. Oddział rusza w drogę i wkrótce natrafia na zaprzysięgłych wrogów Radzika, którzy przybyli wyrównać rachunki. Rywale rozpoczynają walkę, która musi zakończyć się decydującym starciem”.
Kingdom Come: Deliverence w najlepszej cenie
 
Kingdom Come: Deliverence to realistyczne RPG, które akcja osadzona została w XV-wiecznych Czechach, a gracz wciela się w Henryka syna kowala. Młodzieniec ten postanawia się zemścić na oprawcach, którzy pewnego dnia wymordowali całą jego rodzinę, a także całą wioskę. Po drodze chłopak wplątuje się w mniej lub bardziej niebezpieczne sytuacje, a także w intrygi, w których stawką jest tron czeski.
 
Do tej pory ukazały się dwa duże rozszerzenia: From the Ashes i The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon. Kingdom Come: Deliverence dostępna jest w polskiej wersji językowej z napisami na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputery PC od 13 lutego 2018 roku. 
 
Oficjalna strona gry
 
Karta dodatku na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama