dodano: 2019-02-26 16:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Nowy healer - Baptiste niebawem zawita do Overwatch

Autor: nocarz
Nowy healer - Baptiste niebawem zawita do Overwatch
14°
0

Blizzard Entertainment właśnie przedstawił kolejną, 30 postać, która już niebawem pojawi się w Overwatch. Tym razem będzie to nowa persona w gronie Wsparcia.
 
Będzie nią były członek organizacji Szpon – medyk Baptiste. Historia tego bohatera zaczyna się kiedy w wyniku wojny zostało osieroconych mnóstwo dzieci, a Baptiste był jednym z nich. Mając dość skrajnej biedy i nędzy postanowił przyjąć pomoc od członków organizacji terrorystycznej Szpon. Nie zastanawiał się wiele i wierzył, że wstąpienie do tej organizacji to słuszny wybór.
 
Udział w każdej kolejnej misji utwierdzał go tylko, że to nie był dobry pomysł. Pewnego dnia Baptise postanowił kolejny raz odmienić swój los oraz przeciwstawił się organizacji wymierzając sprawiedliwość na własną rękę. Tym samym stał się wrogiem numer jeden dla terrorystów ze Szponu.
 
Encyklopedia postaci z Overwatch
 
Tyle o kolejnej postaci można się dowiedzieć z niedawno zamieszczonego zwiastuna. O niej samej, poza historią i wyglądem wiadomo na razie bardzo mało. Można się domyślać, że jeżeli domeną Baptiste'a jest leczenie to najprawdopodobniej jego klasą będzie wsparcie. Ponadto, jak widać na filmie, wyposażony jest w broń posiadającą dwa spusty, podobną do granatnika. Można z tego wysnuć, że posiada ona kilka alternatywnych trybów strzelania. Na razie wiadomości są bardzo szczątkowe, a sam bohater pojawi się z pewnością niebawem na serwerach testowych.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama