dodano: 2020-04-29 22:05:01
PC

Barn Finders doczekało się publikacji wersji demonstracyjnej The Pilot

Autor: AnoX
Barn Finders doczekało się publikacji wersji demonstracyjnej The Pilot
14°
0

Barn Finders doczekało się nie tylko sporego sukcesu na Kickstarterze, ale także i publikacji fragmentu gry w postaci Barn Finders: The Pilot!
 
Przeszło 1300 graczy zdecydowało się wesprzeć Duality Games, któremu udało się uzyskać 22 tysiące amerykańskich dolarów na Kickstarterze, dzięki czemu produkcja powoli zostanie dokończona.
 
Po czterech dniach twórcom udało się dwukrotnie przekroczyć wymagany rezultat, dzięki czemu tytuł wzbogaci się o dodatkową zawartość przekładającą się bezpośrednio na kolejne godziny zabawy.
 
Produkcja zabawnie podchodząca do klasyki seriali reality show ze Stanów Zjednoczonych dostarczy nam okazję do zajęcia się odkrywaniem porzuconych, choć cennych przedmiotów, które można ze sporym zyskiem sprzedać. 
 
Horror w nawiedzonym hotelu, Maid of Sker, data premiery i zwiastun
 
W chwili obecnej nie mamy dokładnej daty premiery pełnej wersji, zatem tym bardziej warto zajrzeć czego się będzie można spodziewać po opracowywanej propozycji z pogranicza komedii i symulacji.
 
Dzięki uprzejmości twórców mieliśmy okazji sprawdzić wersję demonstracyjną Barn Finders, o czym się możecie przekonać w dedykowanym tekście na naszych łamach.
 
- Otrzymaliśmy od graczy dużo cennych uwag do wersji, którą udostępniliśmy wspierającym nas na Kickstarterze. Każdy kolejny przekroczony pułap podczas kampanii dawał nam dużo motywacji, by działać dalej - mówi Michał Szewerniak z Duality Games.
 
- Zakończenie kampanii na kickstarterze to dla nas w tym momencie intensyfikacja prac nad ukończeniem tytułu i zaimplementowanie wszystkich funkcjonalności, dzięki zebranym funduszom, jak również dzięki feedbackowi, otrzymanemu od graczy. Liczymy na kolejne uwagi po wypuszczeniu otwartego fragmentu gry na Steam - dodaje Michał Szewerniak.
 
Barn Finders ma się ukazać w pierwszej połowie 2020 roku.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama