dodano: 2019-01-30 06:00:02
PC

BATALJ doczekało się daty premiery! Zagramy już niebawem

Autor: AnoX
BATALJ doczekało się daty premiery! Zagramy już niebawem
13°
0

BATALJ doczekało się daty premiery, która jak się okazuje jest naprawdę bliska. Kiedy będzie można sprawdzić tę ciekawą i nietypową strategię?
 
Niezależna ekipa Fall Damage Studio ogłosiła datę premiery swojej najnowszej produkcji - BATALJ, która odbędzie się już 21 lutego. Po rozszerzeniu zamkniętych beta testów o cały miesiąc i przyspieszeniu rozwoju gry, przyszedł czas na ogłoszenie daty debiutu i jego zawartości premierowej. 
 
W ramach tej formuły strategicznej będzie nam dane wcielić się w jedną z trzech frakcji - Rusters, Re-Linked lub Splicers, posługując się w nich jednym z kilku bohaterów oraz jednostek, które wystawimy do walki.
 
Charakter BATALJ stara się połączyć zalety turowego systemu wraz z tym w czasie rzeczywistym, przez co gracze mogą nawzajem tworzyć kreatywne i zaskakujące kombinacje ataków i ruchów blokujących pewne ścieżki czy narzędzia przeciwnika. 
 
- Ciężko pracowaliśmy, aby gra była tak dopracowana i stabilna, jak tylko potrafimy. Zespół postanowił dostarczyć 3 frakcje, 9 bohaterów oraz 54 jednostki - i to właśnie robimy. W ostatecznym rozrachunku daje graczom miliony wariantów drużyn do zabawy i "przełamania mety". Z radością ogłaszamy, że data premiery BATALJ to 21 lutego - powiedział Anders Gyllenberg, CEO w Fall Damage.
 
BATALJ będzie mieć premierę 21 lutego 2019 roku na komputerach osobistych.
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama