dodano: 2022-08-04 09:55:01
PC

Battlefield 2042 z aktualizacją 1.2 S1, Green Hell i 60 Parsecs! z nowościami, Train Life z datą premiery, Ja, Inkwizytor z wydawcą - Krótkie Info

aktualności news Battlefield 2042 z aktualizacją 1.2 S1, Green Hell i 60
Battlefield 2042 z aktualizacją 1.2 S1, Green Hell i 60 Parsecs! z nowościami, Train Life z datą premiery, Ja, Inkwizytor z wydawcą  - Krótkie Info
12°
0

Battlefield 2042 z aktualizacją 1.2 S1, Green Hell i 60 Parsecs! z nowościami, Train Life z datą premiery, Ja, Inkwizytor z wydawcą. Więcej w Krótkie Info!

DICE oraz Electronic Arts zdecydowały się wypuścić aktualizację numer 1.2 do Battlefielda 2042, która ma wprowadzić szereg nowości do Sezonu 1, obejmujących nawet takie detale jak poprawki wyglądu najistotniejszych Specjalistów. Odświeżono interfejs, ogląd statystyk oraz pakiet rozwiązań odpowiedzialnych za ulepszenie wydajności oraz minimalizację błędów.

 

World of WarCraft Dragonflight doczekało się wprowadzenia kolejnego tygodnia alfa testów, które w ramach 4. fazy oferują maksymalny poziom 70, nowy obszar, odświeżenie klasy Wojownika oraz pracę skryby.

 

Green Hell doczekał się wprowadzenia nowej aktualizacji, dodającej możliwość adopcji kapibary, dodano nowe narzędzia, zasoby oraz wprowadzono cały segment hodowania i dbania o własne zwierzaki.

 

Zapoznaj się także z: Recenzja Tracer T3 Pro TWS, niezłych słuchawek bezprzewodowych za bardzo dobre pieniądze

 

GameBoom VR oraz Big Cheese Studio mogą czuć się zadowolone, ponieważ ich wspólny projekt w postaci gry Cooking Simulator VR po jedynie 5 godzinach zwróciło swoje koszty produkcji! To spory sukces tytułu na gogle Oculus Quest 2.

28 lipca br. miała miejsce premiera Cooking’ a w wersji na Oculus Quest 2. Zainteresowanie graczy było widoczne już od pierwszych minut od udostępnienia, co przyczyniło się do szybkiego zwrotu produkcji tej wersji. Z naszej perspektywy bardzo istotne jest to, że mamy jedną z najwyżej ocenianych gier na Oculus Quest 2. Średnia ze wszystkich obecnych ocen to ponad 4.6 w skali 1-5 – mówi Łukasz Dębski, Prezes Zarządu w Big Cheese Studio S.A. - Wysokie oceny powinny przełożyć się na długi ogon sprzedażowy, co będziemy widzieli po około pierwszym miesiącu sprzedaży. Jednocześnie gra, która została okrzyknięta najlepszym symulatorem gotowania powinna się sprzedawać na platformie VR przez kolejne dni i miesiące, a nawet lata, podobnie jak nasza wersja na PC. Długi ogon przełoży się także na wzrost udziału procentowego ze sprzedaży. Pierwsze 8mc przychodów dzielimy po 50 proc., powyżej tej kwoty do spółki trafi 60 proc. przychodów z tej wersji. – dodaje Jakub Rafał, Dyrektor Finansowy w Big Cheese Studio.

 

60 Parsecs! doczekało się wprowadzenia nowej międzyplatformowej treści, dodając elementy francuskie, wprowadzone zostały także urokliwe zwierzaki, poprawiona została sztuczna inteligencja oraz rozwinięto atrakcje o elementy wyciągnięte niemalże wprost z horroru!

 

Train Life doczekało się ogłoszenia daty premiery ze strony studia Simteract oraz NACON-u, którą został dzień 22 września bieżącego roku na konsolach oraz już 25 sierpnia na komputerach osobistych!

Tak jak wspominaliśmy wcześniej, premierze gry, zarówno w wersji PC jak i konsolowej, towarzyszyć będzie akcja marketingowo-dystrybucyjna, którą zajmie się NACON, wydawca gry. Szczegóły całego przedsięwzięcia ujawniane będą w miarę zbliżania się daty premiery. Liczymy na to, że o grze usłyszy jeszcze większe grono graczy - komentuje Marcin Jaśkiewicz, prezes Simteract.

Nasz zespół już pracuje nad pierwszym płatnym DLC do Train Life - Orient Express. Dla graczy, którzy posiadali grę w wersji wczesnego dostępu, będzie ono dostępne za darmo. Chcemy odwdzięczyć się w ten sposób za ich zaufanie oraz aktywność - kontynuuje Jaśkiewicz.

Czujemy, że to dobry moment na wyjście poza rynek symulatorów premium. Udało nam się stworzyć naprawdę świetny zespół, przez ostatnie dwa i pół roku zwiększyliśmy zatrudnienie z 17 do 70 osób, a razem z tym urosły nasze ambicje. Analizujemy rynek, rozmawiamy z naszymi pracownikami i partnerami, planujemy wielki game jam z udziałem całej firmy. Po tym wszystkim, jesienią, podejmiemy ostateczne decyzje co do kolejnych kroków firmy - kończy Jaśkiewicz.

 

Przeczytaj również: Travel to GolemPark, ręcznie malowana przygodówka o podróży na festiwal robotów z wersję demonstracyjną

 

Klabater oficjalnie ogłosił, że wybiera się na targi gamescom 2022, gdzie gracze będą mieli okazję zaznajomić się samodzielnie z grą Moonshine Inc. w ramach przygotowanej wersji demonstracyjnej, o trudnym prowadzeniu domowej bimbrowni.

Gamescom to dla nas najważniejsza impreza wystawiennicza w tym roku. Z uwagi na ponad dwuletnią przerwę w stacjonarnej edycji tego eventu, liczymy na wysoką frekwencję oraz powrót do budowania ważnych relacji biznesowych, przerwanych przez pan,demię. Dzięki obecności w Kolonii będziemy mogli, między innymi przetestować odbiór naszych gier przez graczy – mówi Michał Gembicki, członek zarządu Klabatera.

 

Darfall doczekało się ogłoszenia zapowiedzi przyszłorocznej premiery, gdy gracze będą się mogli zapoznać z powstającą w dwuosobowym studiu ze Słowacji strategii tyu city-builder z elementami przetrwania.

 

Before We Leave doczekało się premiery wersji na Nintendo Switch, gdzie możemy się zabrać za urokliwego city-buildera w świecie sci-fi.

 

Przeczytaj też:

 

Polska gra Ja, Inkwizytor od The Dust doczekało się ogłoszenia wydawcy, którym zostało Kalypso Media Group, znane między innymi z serii Tropico czy Dungeons.

I, the Inquisitor to flagowy tytuł w portfolio The Dust, który starannie dopracowujemy. Kalypso to czołowy wydawca na rynku gier. W swoim portfolio ma m.in. takie serie gier jak Tropico czy Dungeons. Cieszymy się, że dostrzegł potencjał sprzedażowy naszego tytułu i wyda I, the Inquisitor – komentuje Jakub Wolff, CEO The Dust.

Wsparcie Kalypso przy I, the Inquisitor jest bardzo istotne. Wierzymy w sukces naszego flagowego tytułu ze względu na wieloletnie i globalne doświadczenie wydawcy. Obecnie dopracowujemy grę pozostając w stałym kontakcie z graczami i zbierając od nich cenny feedback – dodaje Jakub Wolff.

 

Hill Agency: PURITYdecay to najnowsza kanadyjska gra, która doczekała się ogłoszenia przesunięcia debiutu, na bliżej nieznany obecnie okres...

 

PSI Patrol: Grand Prix zostanie wydane w Polsce w wersji pudełkowej na mocy współpracy pomiędzy BANDAI NAMCO Entertainment Europe oraz Cenegą Polska.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama