dodano: 2021-04-06 06:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Electronic Arts i Microsoft szykują hit dla abonentów Xbox Game Pass? Wybranym tytułem ma być...

Autor: AnoX
Electronic Arts i Microsoft szykują hit dla abonentów Xbox Game Pass? Wybranym tytułem ma być...
62°
0

W sieci gruchnęła plotka sugerująca ścisłą współpracę pomiędzy Xboxem oraz Electronic Arts, której efektem ma być umieszczenie hitu w Xbox Game Pass.

Za sprawą podcastu XboxEra doczekaliśmy się podrzucenia istotnych wieści dotyczących przyszłości abonamentu Xbox Game Pass, zapowiadającej się naprawdę imponująco.

Zgodnie z doniesieniami spodziewać się możemy kolejnej po Outriders strzelanki pierwszoosobowej, mogącej się okazać jeszcze większą oraz głośniejszą chwilą dla abonamentowej usługi. Nadchodzącym do oferty tytułem ma być Battlefield 6!

Bazuje to na otrzymanych przez Shepshala Eda wieści dotyczących kolejnej pierwszoosobowej strzelanki, a spoglądając na kalendarz premiery, wybór nie był aż tak duży.

Wspomniane firmy już wcześniej ściśle współpracowały, przy okazji dorzucenia do oferty Xbox Game Pass Ultimate oferty abonamentowej EA Play.

W chwili obecnej Sony blisko współpracuje z Acitivision, w związku z czym kolejna odsłona serii Call of Duty, raczej nie będzie tego typu produkcją. W takich rynkowych warunkach wybór nie jest duży. No chyba, że Bethesda pod skrzydłami Microsoftu szykuje coś na ten rok!


Komentarze (0):
Reklama
Reklama