dodano: 2019-07-31 21:25:06
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Bear With Me powraca z nowym epizodem i pakietem Kompletna Kolekcja

Autor: agusia16
Bear With Me powraca z nowym epizodem i pakietem Kompletna Kolekcja
12°
0

Dziś swoją premierę na rynku gier ma zupełnie nowy epizod przygodówki point & click w stylu noir, zatytułowanej Bear With Me. Wraz z nowym odcinkiem do zdobycia  także pakiet Kompletna Kolekcja.
 
Bear With Me to klasyczna przygodówka, która zabiera graczy w klimat starych filmów noir, w świat zarówno mroczny, jak i zabawny. Opowieść, która dostępna była do tej pory w trzech epizodach, których zarówno recenzje, jak i poradniki znajdziecie na stronie, dziś została powiększona o kolejną część, zatytułowaną: Bear With Me: The Lost Robots, której wydawcą jest Modus Games.
 
Prequel, który przenosi graczy w wydarzenia rozgrywające się przed tymi z trzech wydanych do tej pory odcinków, tym razem pozwoli poznać historię brata Amber, Flinta, przed jego zaginięciem. Pokierujemy zatem nastoletnim chłopcem, który wraz ze swym przyjacielem, detektywem Tedy'm, zabawką ożywioną za pomocą dziecięcej wyobraźni, po raz kolejny pozna tajemnicę "Papierowego Miasta".
 
Dodatkowy epizod Bear With Me: The Lost Robots zadebiutuje w lipcu
 
Po raz kolejny gracze wnikną do mrocznego, wykonanego w czarno - białym stylu miasta Paper City, by zmierzyć się z licznymi łamigłówkami, poznać wiele ciekawych postaci i przeprowadzić mnóstwo nasyconych cynicznym żartem dialogów. Bear With Me: The Lost Robots przybliży nam szczegóły dotyczące zniknięcia Flinta, pozwalając po raz kolejny przeżyć tę wyjątkową i wzruszającą historię.
 
Bear With Me jest dostępna teraz w czterech epizodach, także w pakiecie Bear With Me - Collector's Edition, który oprócz wspomnianych odcinków zawiera jeszcze: oficjalną ścieżkę dźwiękową "Bear With Me" z wszystkimi ulubionymi utworami, cyfrowy artbook z mnóstwem koncepcji i materiałów wizualnych oraz pełne dokumenty do projektowania puzzli i skryptów.
 
Bear With Me: The Lost Robots dostępne jest na Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One, PC  oraz telefonie komórkowym.
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama