dodano: 2018-12-13 07:00:07
IOSPCPS4PS4 PROXBOX

Beholder 2 wczoraj zadebiutowało na PC, także w wersji pudełkowej!

Autor: AnoX
Beholder 2 wczoraj zadebiutowało na PC, także w wersji pudełkowej!
14°
0

Beholder 2 wczoraj oficjalnie zaliczyło premierę na komputerach osobistych (PC), a w Polsce znajdziemy także ekskluzywną wręcz wersję pudełkową. 
 
"Dwójka" jest jest dostępna na PC. Produkcja na rynku zameldowała się za sprawą Wydawnictwa Techland, które zagwarantowało także pudełkowe wydanie produkcji z prezentem pokroju cyfrowego artworku dostępny (wyłącznie w tej wersji).
 
Drugie Beholder stanowi specyficzne połączenie przygodówki z produkcją ekonomiczną. Całość zabawy została utrzymana w mrocznej i pełnej czerni, ale jednocześnie kreskówkowej stylistyce, którą z miejsca rozpoznają fani pierwszej odsłony. Gracze ponownie trafią do wymyślonego, totalitarnego państwa, w którym prywatność od dawien dawna nie istnieje.
 
W poprzedniej odsłonie gracze zarządzali budynkiem, inwigilując jego mieszkańców. Przyszedł czas na coś bardziej spektakularnego, otóż tym razem przenosimy się do złowrogiego Ministerstwa. Przed "nowymi" maluje się świetlana przyszłość... no nieciekawa przyszłość, a niektórym może uda się objąć fotel Premiera. Warunek jest prosty - musisz być posłuszny aparatowi władzy wszelakiej. Podsłuchiwanie i podglądanie to pikuś w porówaniu do reszty.... Terror to nie wszystko, ponieważ wszędzie objawiać się będą Oszustwa, kłamstwa, zdrady i szantaże - a jak my bez nich będziemy mogli "wejść wyżej" w hierarchii??
 
Beholder 2 w pudełkowym wydaniu na PC dostępny jest od 12 grudnia wyłącznie na polskim rynku. Gra posiada lokalizację kinową.
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama
Reklama