dodano: 2018-11-12 16:00:03
IOSPCPS4PS4 PROXBOX

Beholder 2 jeszcze w tym roku za sprawą Wydawnictwo Techland

Autor: agusia16
Beholder 2 jeszcze w tym roku za sprawą Wydawnictwo Techland
18°
0

Jeszcze w tym roku na rynku gier,  w polskiej wersji językowej, za sprawą Wydawnictwo Techland zadebiutuje kontynuacja wyjątkowej przygodówki szpiegowskiej, zatytułowana: Beholder 2.
 
Beholder, studia Warm Lamp Games, niecodzienna gra łącząca w sobie elementy przygodowa, strategiczne, ekonomiczne oraz szpiegowskie, która zadebiutowała w roku 2016, została dobrze przyjęta zarówno przez graczy, jak i recenzentów. Przyszedł zatem czas na jej kontynuację, którą w polskiej wersji językowej na rodzimy rynek wprowadzi Wydawnictwo Techland, a nastąpi to pod koniec roku w wersji na PC.
 
W pierwszej części, zatytułowanej: Beholder mieliśmy okazję wcielić się w zarządcę budynku mieszkalnego. W Beholder 2 zaś przejmiemy kontrolę nad szeregowym pracownikiem Ministerstwa. Po raz kolejny przeniesiemy się do totalitarnego państwa, w którym rząd ściśle kontroluje każdego swojego obywatela. Ponownie będzie podsłuchiwać i podglądać, zbierać na różne osoby przysłowiowe "haki", by móc je w odpowiednim momencie wykorzystać. To pozwoli nam zyskać przychylność przełożonych i rzecz jasna piąć się po szczeblach kariery. Dążąc po trupach do celu zyskamy nie tylko lepsze stanowisko, ale i zostaniemy nagrodzeni medalem od samego Mądrego Przywódcy, a kiedyś być może zyskamy fotel Premiera państwa.
 
Beholder 2, to tak jak jej poprzedniczka gra wykonana w wyjątkowym, ręcznie rysowanym, czarno - białym stylu graficznym. Akcję obserwujemy w dwóch wymiarach, ale poszczególne elementy zostały wykonane w 3D.
 
Beholder 2 zadebiutuje w wersji na PC, między innymi na Steam. Premiera gry przewidziana jest pod koniec roku. 
 
Karta gry na Steam
 
Odwiedź stronę oficjalną
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Komentarze (0):
Reklama
Reklama