dodano: 2022-08-06 15:00:02

Pełna wersja Best Forklift Operator zadebiutuje już niedługo! Twórcy podali konkretną datę

aktualności news Pełna wersja Best Forklift Operator zadebiutuje już niedługo! Twórcy podali konkretną datę
Pełna wersja Best Forklift Operator zadebiutuje już niedługo! Twórcy podali konkretną datę
13°
0

Setapp oraz Gamedust, którzy są odpowiedzialni za stworzenie i wydanie gry, przekazali, że premiera pełnej wersji tej produkcji nastąpi w sierpniu. Razem z debiutem Best Forklift Operator, do rozgrywki trafi między innymi nowy wózek widłowy czy tryb Arcade.

Przypomnijmy, że od kwietnia gra znajduje się we Wczesnym Dostępie i przez ten czas twórcy wprowadzili do rozgrywki sporo aktualizacji, które uatrakcyjniają zabawę. Kolejne nowości pojawią się razem z premierą, która została zapowiedziana na 11 sierpnia.

Zapoznaj się także z:

 

Best Forklift Operator jest dostępny również w trybie VR, co na pewno daje jeszcze lepszą rozrywkę. Co takiego zmieniło się w tej grze podczas Wczesnego Dostępu? Deweloperzy z Setapp dodali wsparcie do kierownic, następne wózki widłowe, ogromny magazyn oraz umożliwili graczom poruszanie się po otwartej przestrzeni.

W dniu premiery pojawi się także całkiem nowy wózek widłowy. Będzie też dostępny tryb Arcade, w którym trzeba zrobić największy możliwy bałagan w wyznaczonym magazynie. Ponadto gra zostanie wyposażona w osiągnięcia Steam i tablicę wyników. 

Best Forklift Operator zadebiutuje 11 sierpnia 2022 roku. Gra zmierza na komputery osobiste.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Tagi: premiera,
Komentarze (0):
Reklama