dodano: 2021-09-15 06:00:01

Biel staje się aktualnie główną barwą MSI! Oto MSI Vigor GK30 Combo White i MSI Force GC30 V2 White

Autor: AnoX
Gra:
Biel staje się aktualnie główną barwą MSI! Oto MSI Vigor GK30 Combo White i MSI Force GC30 V2 White
17°
0

MSI Vigor GK30 Combo White i MSI Force GC30 V2 White to nowy pakiet białych peryferiów, przygotowując sporą dawkę piękna dla graczy!

Znana growa marka MSI wypuściła swój nowy pakiet urządzeń - klawiaturę MSI Vigor GK30 White, myszy MSI Clutch GM11 White oraz pada MSI Force GC30 V2 White. 

MSI Vigor GK30 White i MSI Clutch GM11 White składają się razem na pakiet MSI Vigor GK30 Combo White, w przypadku obu urządze gracze mogą liczyć na spójną stylistykę, efektowny design, białą barwę oraz podświetlenie RGB.

MSI Vigor GK30 White - Co oferuje?

Vigor GK30 White to nowe rozwiązanie membranowe, składające się z trzech części oferujących działanie przypominające mechaniczne przełączniki, z zachowaniem cichego działania. W dodatku MSI udało się zabrać o tłokowy system działania, oferujący żywotność na poziomie 12 milionów kliknięć!

Producent postawił także na system wzmocnienia obudowy w formie podparcia Gaming Base, blokującego zapadanie się urządzenia podczas kliknięć. Konstrukcja radzi sobie również z zachlapaniem, skutecznie odprowadzając niechciany płyn poza swoje wnętrze.

Przeczytaj też: DEATHLOOP zalicza premierę, otwierając kolejne, następujące po sobie pętle!

Czym zaskoczy MSI Clutch GM11 White?

Biała mysz dla graczy MSI Clutch GM11 White opracowana została z myślą o zagwarantowaniu świetnej ergonomii oraz komfortu na wiele godzin. Symetryczny kształt docenią szczególnie mocno leworęczni, a przełączniki OMRON z przeszło 10 milionami kliknięć to gwarancją niezawodności na wiele godzin oraz sesji.

Sercem jest optyczny sensor Pixart o rozdzielczości do 5000 DPI oraz możliwościami szybkiej zmiany (od 400 do 5000) ustawień oraz wysokiej jakości przyciskami dodatkowymi i antypoślizgowymi uchwytami.

MSI Force GC30 V2 White 

Nie zabrakło i pada - MSI Force GC30 V2 White!

Kolejną nowinką jest pad - MSI Force GC30 V2 White, stawiający na bezprzewodowość, połączenia z PC-tami i urządzeniami z Androidem, precyzyjnymi analogowymi drążkami czy dwoma dokładnymi wibracyjnymi silnikami, oferującymi precyzyjne sprzężenie zwrotne.

Dzięki wytrzymałym przyciskom możliwe było zapewnienie większej żywotności (ponad 2 miliony kliknięć) z szybką reakcją na kliknięcie. Magnetyczny D-pad będzie jeszcze łatwiejszy do kliknięcia i wykorzystania. Jeżeli będziemy chcieli skorzystać z przewodu, otrzymujemy w pakiecie 2 metrowy model ze złączem USB. Fani wolności mogą liczyć na akumulator litowo-jonowy o pojemności 600 mAh.

Z pomocą aplikacji MSI Dragon Center posiadacze będą mogli obsłużyć podświetlenie, jego tryby, obszary oraz efekty, a to nie jedyne opcje do zmiany.

Pakiet MSI Vigor GK30 Combo White można już zgarnąć w sugerowanej cenie detalicznej 309 złotych, natomiast pad MSI Force GC30 V2 White to koszt 209 złotych.

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama