dodano: 2019-08-17 20:05:07
PCPS4PS4 PROXBOX

Blair Witch z nowymi zwiastunami i Edycją Deluxe - Co zawiera?

Autor: AnoX
Blair Witch z nowymi zwiastunami i Edycją Deluxe - Co zawiera?
31°
0

Blair Witch od Bloober Team i Lionsgame Games doczekało się opublikowania w ostatnich dniach kilku materiałów i ogłoszeń dotyczących gry i Edycji Deluxe.
 
Gra wprost z Krakowa zbliża się wielkimi krokami do premiery, tymczasem twórcy podzielili się z nami zupełnie nowymi materiałami dotyczącymi rozgrywki, grafiki oraz dodatkowych kwestii pokroju Edycji Deluxe oraz zamówieniom przedpremierowym.
 
Rozpocznijmy od poniższych materiałów wideo, które stanowią zajawkę zwiastuna fabularnego, który będzie dostępny w trakcie show Inside Xbox przy okazji targów gamescom 2019. Drugi koncentruje się na przedstawieniu piękna graficznego, które umożliwia nam podziwianie pełnego tajemnic lasu. Teoretycznie zwykłego, lecz jak wiemy nie jest to miejsce bezpieczne i przyjemne. 
 
SKYHILL: Black Mist z ładnym zwiastunem live action!
 
BW_deluxe-edition_616x616
 
Trzeba przyznać Bloober Team, że po raz kolejny oferuje graczom piękne widoki, szczególnie w rozdzielczości 4K może to zachwycać. 
 
Ponadto poznaliśmy Edycję Deluxe (Deluxe Edition), która poza samą grą zapewni nam również oryginalną ścieżkę dźwiękową Blair Witch oraz artbook prezentujący sporo inspiracji oraz pięknych widoków. Możnja będzie go nabyć po premierze za 35 dolarów, przy czym osoby które zdecydują się zakupić grę podstawową przedpremierowo mogą liczyć na darmowe ulepszenie do wersji Deluxe.
 
Blair Witch zadebiutuje 30 sierpnia 2019 roku na PC i XB1.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama