dodano: 2019-11-01 20:55:10
PCNSHPS4PS4 PROPS5

BlizzCon 2019 - Overwatch 2, czyli czas na nowe wielkie otwarcie!

Autor: AnoX
BlizzCon 2019 - Overwatch 2, czyli czas na nowe wielkie otwarcie!
19°
0

BlizzCon 2019 właśnie się dzieje, tymczasem poznaliśmy prezentację wielkiego odświeżenia Overwatch, które za sprawą Overwatch 2 otwiera nowy rozdział.
 
Najnowsze dziecko Blizzarda doczekało się świeżej animacji gromadzące dotychczasowe historie, połączone wraz z pewnego typu podsumowanie dotychczasowych dzieł.
 
Wezwanie Winstona od tej pory będzie obowiązuje dla świata przedstawionego, co dostarczy graczom nowych atrakcji. Nowa dodatkowa animacja potwierdziła, że będziemy mieli do czynienia z misjami kooperacyjnymi na tle przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję. Materiał zaprezentował nam zaprawdę imponujących wrogów i atrakcje do uzyskania. Wideo zaprezentowało również motyw bohaterski, który ma nam kolejne atrakcje.
 
[20:20] Oto Overwatch 2, nowe otwarcie dla marki wraz ze świeżym fragmentem rozgrywki z kontynuacji. Rozrywka wzbogaci się o kampanię kooperacyjną, jeszcze lepsze multi PvP.
 
"Dwójka" powiązana będzie w sieci wraz z poprzednią odsłoną, a nasze skórki w razie zakupu kontynuacji przejdą także do tej części.
 
Bohaterowie będą posiadać poziomy, które będziemy odblokowywać wraz z kolejnymi umiejętnościami i ścieżkami do wyboru.
 
 
 

Oglądaj użytkownika Blizzard na żywo na www.twitch.tv


Komentarze (0):
Reklama
Reklama