dodano: 2019-02-12 06:00:03

Bow to Blood: Last Captain Standing rozgrywka w przyszłości będzie...

Autor: AnoX
Bow to Blood: Last Captain Standing rozgrywka w przyszłości będzie...
0

Bow to Blood: Last Captain Standing to jeden z tych tytułów, które starają się zaprezentować nam wizje sportu przyszłości. Co tym razem pracowano?
 
Studio Tribetoy ogłosiło, że w kwietniu tego roku wypuści na kilka platform swoją najnowszą produkcję - Bow to Blood: Last Captain Standing. Ten jednoosobowy tytuł będący hybrydą akcyjniaka ze strategią łączy w sobie także atmosferę i formułę szalonego show i pewnego typu sportu przyszłości. 
 
W ramach programu typu reality show rywalizują ze sobą kapitanowie statków, którzy muszą walczyć o swoją pozycję, przetrwać oraz uzyskać wsparcie i dobrą opinię u społeczności. Tylko w ten sposób będzie można się popisać i polepszyć swoją pozycję. 
 
Produkcja inspirowana chociażby filmem Ready Player One stanowi kontynuację Bow to Blood, które pierwotnie było tytułem VR na gogle od Sony. Druga część radzi sobie bez wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu większa grupa graczy będzie mogła poradzić sobie zarówno z walką z innymi jak i z nawiązywaniem sojuszy w celu osiągnięcia ostatecznego zwycięstwa.
 
- Bow to Blood jest naprawdę niepodobny do niczego na zewnątrz, z mieszanką walki morskiej, zarządzania sterem i dyplomacją - powiedział współzałożyciel Tribetoy i dyrektor ds. Projektowania Matthew Hoesterey. - Cieszymy się, że zupełnie nowa publiczność odkryje to w kwietniowym wydaniu wieloplatformowym. -
 
Bow to Blood: Last Captain Standing ukaże się w kwietniu 2019 roku na PC, PS4, XB1 i NSH.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama