dodano: 2021-11-24 18:00:02
ANDIOSPC

Boxville, przygodowa gra logiczna, w której gramy puszkę, na Kickstarterze i z wersją demonstracyjną

Gra: Boxville
Boxville, przygodowa gra logiczna, w której gramy puszkę, na Kickstarterze i z wersją demonstracyjną
12°
0

Boxville, przygodowa gra logiczna, w której gramy puszkę, stworzona przez studio Triomatica Games z kampanią na Kickstarterze i z wersję demonstracyjną.

Na platformie wspierania finansowego Kickstarter trwa kampania kolejnej gry przygodowej, kolejnego przygodowego klasyka, choć z domieszką gry logicznej. Projekt nosi tytuł Boxville. Grę można sprawdzić w wersji demonstracyjnej na platformie Steam. 

Zapoznaj się także z: Wargaming doceni najbardziej oddanych fanów World of Tanks na PC-tach!

Na Kickstarterze trwa kampania finansowa gry przygodowo logicznej, której twórcy, ukraińsko-słowackie studio Triomatica Games, określają jako produkcję dwa w jednym, zarówno grę, jak i animowany film. Jak podkreślają jej aktorzy, przy każdej scenie w grze, spędzili przy jej tworzeniu, a jest stworzona w rysunkowym stylu, ponad 300 godzin pracy. 

Boxville to gra zaprojektowana w taki sposób, by gracz nie musiał doświadczać stresu, ani niepokoju, mógł obserwować rozgrywkę niczym animację, a także uczestniczyć w zabawie bez pośpiechu i ciągłej presji. Jednocześnie na grających czeka mnóstwo, czasami dość trudnych łamigłówek, wybranych spośród wielu opcji.

W grze Boxville przenosimy się do miasta pudełek, w którym mieszkają stare puszki, które prowadzą spokojne codzienne życie, pełne rutyny, ale i pewnych nawyków. Niestety pewnego dnia wszystko zmienia się za sprawą tajemniczego trzęsienia ziemi. W skutek niego, bohater gry, jakim jest niebieska puszka, traci swego najlepszego przyjaciela, którego postanawia odszukać. Niestety poruszanie się po miasteczku zniszczonym przez trzęsienie ziemi, nie jest łatwe. Musi zatem znaleźć sposób na bezpieczne przedostanie się przez miasto, odnalezienie przyjaciela, a następnie wrócenie z nim do domu. Po drodze czekają na niego niespodzianki, wiele przygód i mnóstwo zagadek. 

Przeczytaj również: Zid Journey, dinozaury powracają w kolejnej odsłonie uroczej, niezależnej retro przygodówki

Gra oferuje ręcznie malowaną grafikę, wiele animacji, oryginalną ścieżkę dźwiękową, wiele zagadek i mini-gier logicznych. W opisywanej przygodówce nie znajdziemy dialogów, a postacie komunikują się ze sobą za pomocą kreskówkowych bąbelków.

Miejsce na datę premiery gry/sprzętu/filmu.

Gra ma mieć swoję premierę na Steam, w wersji na PC, Mac i Linux, a także na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android w 2022 roku. 


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama