dodano: 2021-07-19 23:00:01

Bramble: The Mountain King, przygodowy horror inspirowany legendami skandynawskimi

Gra:
Bramble: The Mountain King, przygodowy horror inspirowany legendami skandynawskimi
14°
0

Bramble: The Mountain King, przygodowy horror inspirowany legendami skandynawskimi, stworzony przez Dimfrost Studio, zadebiutuje dopiero w przyszłym roku. 

Horrory to ostatnio niezwykle popularny przygodowy gatunek, który zasila nie tylko Steam, ale ma swoje premiery także na konsolach. Tak też jest w przypadku przygodowej gry z gatunku grozy, która czerpie inspiracje ze skandynawskich legend. Tytuł przygodowego projektu, który ma mieć premierę dopiero w przyszłym roku brzmi Bramble: The Mountain King i jest dziełem Dimfrost Studio.

Bramble: The Mountain King to historia pewnego młodego chłopaka, który rusza w niebezpieczną podroż w poszukiwaniu swojej zaginionej siostry. Klimatyczna gra przygodowa osadzona w świecie skandynawskich legend, to podróż po świecie nie tylko urokliwych lokacji, ale i mistycznych stworzeń i bossów. Gra bowiem oferuje oprócz eksploracji, także walkę z przeciwnikami. 

Przeczytaj również: The Tartarus Key, przygodowy retro horror z mnóstwem zagadek z kartą na Steam

Na gracza czekają brutalne i krwawe potyczki, między innymi z potworami, które przypominają, albo posiadają ludzkie cechy. Każda bestia i przeciwnik tudzież stwór czy kreatura pochodzi z nordyckiego folkloru.

Premiera gry w wersji na komputery osobiste PC na Steam, a także na PlayStation 4, Pro oraz Xbox One przewidziana jest na rok 2022. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama