dodano: 2020-05-12 13:00:02
ANDIOS

Brawl Stars doczeka się Battle Passa, postaci Gale'a oraz powrotu Hot Zone'a (Gorąca Strefa)!

Autor: AnoX
Brawl Stars doczeka się Battle Passa, postaci Gale'a oraz powrotu Hot Zone'a (Gorąca Strefa)!
27°
0

Studio Supercell ogłosiło w maju kolejną aktualizację w Brawl Stars wprowadzającą Battle Passa, zapowiedzi postaci Gale'a oraz powrotu trybu Hot Zone.
 
Twórcy mobilnego hitu oficjalnie ogłosili, że do ich produkcji w najbliższym czasie trafi aktualizacja wprowadzająca do rozgrywki wiele nowości oraz... ciekawy powrót z małymi zmianami.

Zapowiedziano Battle Pass w Brawl Stars, czyli...?

Już niebawem w Brawl Stars oficjalnie zagości Battle Pass, czyli specjalna przepustka sezonowa, dostępna niczym w wielu innych grach w wersji darmowej oraz płatnej. Element ten ma znacząco zmienić dotychczasowy system rozwoju, oferując nam okazję do zgarnięcia między innymi nowej postaci.
 
Model tradycyjny będzie oferować dodatkowe atrakcje, jednocześnie nieco dzieląc graczy na tych ze stałym abonamentem i ich bez. Brawl Pass wprowadza także ekskluzywne wyzwania, które zapewnią nam dodatkowe żetony.

Twórcy ujawniają Gale'a!

Przy okazji zaprezentowano nam postać Gale'a, czyli starszego pana z wąsikiem, który dotychczas był znany z roli woźnego w szkole. W pewnej chwili nie wytrzymał i dołączył do obsady Brawl Stars ze swoją śnieżną bronią. Jego podstawowe ataki w grubej linii zadają obrażenia, a w przypadku super umiejętności będziemy w stanie także odepchnąć licznych wrogów.

Co jeszcze w maju pojawi się w Brawl Stars?

Deweloperzy zapowiedzieli, że w rozgrywce zagoszczą nowe skórki - Rogue Mortis dla Mortisa, Guard Rico dla Rico, Tropical Sprout dla Kiełka, a w związku z 10 urodzinami studia Supercell wszyscy gracze, którzy się zalogują do rozgrywki będą mogli otrzymać... darmową skórkę Barbarian King dla Bulla!

A na koniec... ważne informacje oraz powrót trybu Gorąca Strefa (Hot Zone)

Produkcja studia Supercell ponadto wzbogaci się o jeszcze naklejki, nieznane zmiany związane z trybie Wydarzenia drużynowe w tym Wielka gra, Walka z bossem, Walka z robotami.
 
Po raz kolejny tymczasowo powróci do zabawy tryb Gorąca Strefa, w ramach którego możemy liczyć na ponową walkę o punkt na mapie. Zdecydowano się jednak wprowadzić zmiany w postaci wyrównania rywalizacji i uczynienia jej bardziej przejrzystą.
 
W specjalnych okręgach znajdziemy dwa paski, niebieski oraz czerwony, a naszym zadaniem będzie doprowadzenie go do końca, co będzie synonimem zebrania wymaganej liczby punktów, a co za tym idzie osiagnięcia wygranej.
 
Brawl Stars jest już dostępne na smartfonach i tabletach.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama