dodano: 2020-06-27 23:05:02
ANDIOS

Brawl Stars doczeka się letniej inwazji potworów oraz sporej ilości ciekawych atrakcji!

Autor: AnoX
Brawl Stars doczeka się letniej inwazji potworów oraz sporej ilości ciekawych atrakcji!
21°
0

Brawl Stars doczekało się kolejnego mini show Brawl Talk podczas którego możemy się zapoznać z nowościami zmierzającymi do gry. Czas na potwory i roboty!
 
Summer of Monsters to zupełnie nowe wydarzenie w ramach którego Supercell zabierze graczy do klimatów jednoznacznie kojarzącymi się z filmami o pojedynkach gigantycznych potworów i robotów.
 
W związku z tym do rozgrywki wprowadzony został nowy zadymiarz - Surge. Jego podstawowy atak wysyła pocisk, który może przyciągać przeciwników, aby z bliska zadać im obrażenia. Ponadto nowa postać posiada 3 poziomy ulepszeń, które będziemy mogli odblokowywać. W razie eliminacji postęp oczywiście tracimy wraz z bonusami.
 
 
Ponadto utrzymując się w koncepcji znanej chociażby z serii Power Rangers, zdecydowano się wprowadzić ekskluzywną skórkę Super Ranger dla Brocka oraz Mecha Paladin dla Surge'a.
 
Ponadto będziemy mogli w ramach Brawl Pass odblokować pierwszą ze skórek niemalże od razu. Ponadto zadziwiająco zapowiada się koncepcja, w ramach której będzie można w dowolnej kolejności odbierać nagrody co wydaje się być... bez sensu dla twórców.
 
Od 7 lipca wystartuje drugi sezon, trwający aż 10 tygodni, w trakcie których będzie można zarobić na prawdziwie srebrne i złote skórki dla postaci. Pierwsze to koszt 10 tysięcy, natomiast drugie to aż 25 tysięcy.
 
Od lipca w grze pojawiąsiętakże potworne skóki: Mega Beetle dla Bea'i, King Crab dla Ticka. Naprzeciw nim staną Streetwear Max.
 
 
Wielką nowością będzie nowiutki tryb - Super City Rampage, wprowadzający walkę z wielkimi potworami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. Ta jako potwory będzie niszczyć bloki, natomiast my musimy je powstrzymać próbując je szybko wyeliminować.
 
Testowo zostanie dodana nowa przeszkoda w postaci siatki, którą pociski będą w stanie przebić. Przy okazji ogłoszono, że Hot Zone pozostanie na dobre zgodnie z prośbami społeczności i to w nowej odsłonie.
 
W rozgrywce pojawią się nowe Piny, czyli specjalne emotki, dzięki którym będziemy mogli niejako wyrazić co czujemy w trakcie rozgrywki.
 
Crow i White Crow doczekały się przemodelowania, dzięki czemu stali się obaj podobniejsi do reszty ekipy. W trakcie 10 tygodni zabawa wzbogaci się o 10 nowych gadżetów.
 
Brawl Stars jest już dostępne na smartfonach i tabletach.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama