dodano: 2020-03-18 12:00:02
ANDIOS

Brawl Stars z Jacky, motywem piłkarskim, gadżetami i nowościami

Autor: AnoX
Brawl Stars z Jacky, motywem piłkarskim, gadżetami i nowościami
47°
0

Studio Supercell oficjalnie wypuściło wielką aktualizację do Brawl Stars w ramach której gra wzbogaciła się o Jacky, piłkarskie wydarzenie z PSG i gadżety!
 
Mobilny hit doczekał się kilka dni temu wprowadzenia nowej aktualizacji wraz z zawartością, która początkowo spowodowała... problemy z serwerami. Tak, zainteresowanie nią było wielkie.
 
Tryby gry w Brawl Stars - Na czym polegają? Co je wyróżnia?
 
Nie może to jednak dziwić, ponieważ rozgrywka wzbogaciła się o Jakcy, nową zawodniczkę posługującą się wielkim wiertłem.
 
Za jego sprawą będzie mogła powodować uderzenia w ziemię, będzie mogła utrzymać przeciwników w szachu, blokując im możliwość ucieczki.
 
Darryl staje się od teraz maskotką, EMZ wraca na studia, Penny staje się mrocznym królikiem, a Shelly... dołącza do zespołu Paris Saint Germain.
 
No właśnie, produkcja doczeka się specjalnego wydarzenia związanego z tym piłkarskim zespołem, w wyniku czego staniemy do turnieju przypominającego... Brawl Stars Championship.
 
Każdy etap zagwarantuje nam wyjątkowe atrakcje, przy czym rywalizacja i zgarnianie nagród ma być łatwiejsze.
 
Twórcy za sprawą mechaniki Underdog chcą wynagrodzić graczy, którzy najlepiej spisywali się w przegrywającym zespole, nie krając ich odebraniem pucharków lub dodatkowo oferując im bonusy, jeżeli "wyciągną" swoją drużynę do zwycięstwa.
 
Czym jest Roblox? Jak poruszać się w grze-platformie? Co oferuje?
 
W kwietniu nowego skótki trafią do Mike'a, Bo oraz Jessie. Ponadto pojawi się nowy zawodnik, nieznany jeszcze z imienia robocik. I to naprawdę uroczy robocik.
 
Gadżety to nowość zmieniająca zabawą za sprawą specjalnych dodatków, dzięki którym maksymalnie kilka razy będziemy mogli wykonać coś niespodziewanego (na mecz).
 
Brawl Stars jest już dostępne na smartfonach i tabletach. Gra dostępna jest w modelu Free-to-Play.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama