dodano: 2021-11-29 08:00:02

Cała prawda, tajski horror o mrocznych sekretach pewnych staruszków, ze zwiastunem Netflix

Cała prawda, tajski horror o mrocznych sekretach pewnych staruszków, ze zwiastunem Netflix
85°
0

Cała prawda, przerażający tajski horror o mrocznych sekretach pewnych staruszków, zaprezentowany na  zwiastunie od platformy Netflix. Premiera niebawem. .

Już za kilka dni swoją premierę na platformie Netflix będzie mieć kolejny film grozy, jakich na Netflix, ostatnio nie brakuje. Tym razem będzie to tajski horror o kłamstwach i rodzinnych sekretach, zatytułowany Cała prawda. Jego zwiastun znajdziecie poniżej. 

Zapoznaj się również z: Little Bug trafiło na Nintendo Switch, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Xbox One

O czym jest Cała prawda ?

Cała prawda to kolejna tajska produkcja w klikacie grozy, która skupia się na trzymającej w napięciu opowieści, w klasycznym stylu, znanym z opowieści grozy.

Bohaterami filmu jest rodzeństwo, Pim i Putt, które po wypadku matki i jej ciężkim stanie, musi zamieszkać ze swoimi dziadkami, o których istnieniu nie mieli pojęcia. Ci od początku wydają się być nieco dziwni i nieco przerażający. Sytuacja mocno się pogorsza gdy nastolatkowie odkrywają w swoimi pokoju, w ścianie dziwną, sporą dziurę. Wkrótce wokół nich zaczną dziać się przerażające wydarzenia. Rodzeństwo zacznie je badać. Okazuje się, że przerażająca prawda jest od dawna ukryta w murach domu dziadków. Niebawem nastolatkowie odkrywają niezwykle mroczne rodzinne sekrety. 

Obsada Cała prawda

Reżyserem filmu jest Wisit Sasanatieng, zaś autorem scenariusza Sutatta Udomsilp.

Przeczytaj również: Nisser (Elves), mrożąca krew w żyłach duńska serialowa opowieść wykorzystująca skandynawskie legendy

W obsadzie horroru znaleźli się: Nattapat Nimjirawat jako Pim, Nicole Theriault jako Putt, Tarika Tidatith jako Mai oraz Sompob Benjathikul jako Phong.

Kiedy zadebiutuje Cała prawda ?

Premiera filmu na platformie Netflix 2 grudnia 2021 roku. 

Zwiastun Cała prawda


Komentarze (0):
Reklama