dodano: 2021-06-09 23:00:01

Call of Duty Vanguard - nowe szczegóły i możliwa premiera

Call of Duty Vanguard - nowe szczegóły i możliwa premiera
22°
0

Call of Duty Vanguard pojawi się prawdopodobnie jesienią tego roku, jednak nie zobaczymy tytułu na tegorocznych targach E3. Gra będzie osadzona w realiach II Wojny Światowej i będzie dostępna na konsole najnowszej i starszej generacji, jak i komputery osobiste.

Call of Duty Vanguard nie pojawi się na targach E3, niestety Activision ma spore problemy z nowym tytułem, i najwyraźniej nawet zaangażowanie pozostałych zespołów do pracy nad grą nie dało pożądanych efektów. 

Według doniesień Video Games Chronicle gra ma pojawić się w sprzedaży komercyjnej nie wcześniej niż jesienią tego roku. Co twórcy gry ze studia Sledgehammer szykują dla fanów serii wojennych FPSów? 

Zobacz także: Nowy zwiastun Warhammer Age of Sigmar Tempestfall zwiastuje mocną przygodę w świecie Warhammera!

Gracze dostaną możliwość rozegrania zarówno pojedynczych scenariuszy oraz gry w trybie multiplayer, a także tryb zombie. Akcja rozegra się w czasie II Wojny Światowej na terenie Pacyfiku, a historia skupi się na powstaniu nowoczesnego oddziału sił specjalnych. Tytuł będzie odpowiedzią na świeżo ogłoszony przez Electronic Arts Battlefield 2040.

Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie Activision ogłosiło nowy tytuł, wiemy natomiast, że Call of Duty Vanguard będzie dostępny na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, jak i Xbox Series X|S oraz komputerach osobistych.

 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama