dodano: 2021-05-04 10:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Call of Duty: według przecieków remaster kampanii Modern Warfare 3 ma nadejść jeszcze w 2021

Call of Duty: według przecieków remaster kampanii Modern Warfare 3 ma nadejść jeszcze w 2021
10°
0

Call of Duty: Modern Warfare 3 Campaign Remastered pojawi się jeszcze w tym roku według wiarygodnych źródeł. Doniesienia o tym znane są już przynajmniej od wiosny i mają się teraz potwierdzać, co na pewno ucieszy fanów, a przynajmniej pocieszy po tym jak Modern Warfare 2 Multiplayer Remastered został definitywnie odłożony w czasie. 

Opierając się na doniesieniach dwóch wiarygodnych informatorów @ModernWarzone i @TheMW2Ghost  Call of Duty: Modern Warfare 3 Campaign Remastered, który miał być planowany już na Q2 (miesiące: marzec, kwiecień, maj) według doniesień tego drugiego.

Od @ModernWarzone dowiedzieliśmy się, że plany remastera były omawiane już w listopadzie zeszłego roku, jednak od marca nie było nowych informacji na ten temat.

Zobacz także:

@TheMW2Ghost z kolei potwierdza, że remaster Modern Warfare 3 Campaign ma z pewnością nadejść w roku 2021, co więcej ma być przez miesiąc tytułem ekskluzywnym na PlayStation. 

Jest to oczywiście niepotwierdzone i fani powinni poczekać na oficjalne informacje, niemniej odkładając w czasie Modern Warfare 2 Multiplayer Remastered oraz biorąc pod uwagę sukces poprzedniczki, Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered można dać wiarę prawdziwości tych doniesień.

Call of Duty: Modern Warfare 3 Campaign Remastered nie ma na razie dokładnej daty wydania, ani specyfikacji w temacie platform.


źródło: https://gamerant.com/call-of-duty-leaker-modern-warfare-3-campaign-remastered-coming-2021/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama